• kendisi güzel mi güzel, vine'ları bok mu bok bir kardeşimiz.
  • anasi babasi ortalama turk insani genlerine sahipken nasil bu kadar guzel bir kiz yapabilmişler hayretlere dusurdu beni. natural born lucky kesinlikle. he ama komik falan degil, yasini goz onunde bulundurarak cok acimasizca girismiyorum.

kendisinin varligini ogrenmemse; cem gelinoglu na sozlukte methiyeler duzuldugunu gormemin ardinda kimmis bu diye youtube a baktim sonra da haliyle bu kizcagizi da onerdi youtube. ama su vine dunyasindan hala tiksinip uzak durmaktaki fikirlerim son derece sabit.
  • güzel yüz hatları ama komik surat. bir benzeri icin (bkz: ezgi mola)
  • hamdi alkanın kızı olduğunu şuan öğrendiğim, vinelarını zevkle izlediğim şirin bir kız
  • denk geldiğim bir vine'ını görünce sayfasına girip bütün vinelarını izledim. şu an tımarhaneden yazıyorum. ama allah var güzel kız.
  • zorlama bir espri anlayışına sahip olduğunu düşündüğüm çoğu zaman itici bulduğum kişidir.sanırım bu yönü genetik... ama güzel mi allah için güzel kız hareketlerini yaşına verirsek durulduğunda daha da güzel görüneceği kesindir.
  • hamdi alkan'dan böyle bir şeyin nasıl çıkabileceğini sorgulatacak kadar güzel olan kız. ergen hareketerine çok takılmayınız zira kendisi 17 yaşında. elbet olgunlaşacaktır. o değil de gerçekten çok güzel. türkiye güzel'i diye çıkartılan hülya avşar'dan çıkan kıza bak, bir de bu kıza bak. hayat enteresan gerçekten.
  • adm garavel bul beni zeyneeeep bul beni nidaları attığım hatundur.
  • taş gibi hatundur aksini iddia eden ......
  • komik vine kişisi. ama 98'li diyolla. hangi 98 diyesim geliyor. büyük gösteren hanım kızımız.
hesabın var mı? giriş yap