şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • bir güzellik yap albümündeki lüzumsuz savaş adlı nefis şarkıda murat dalkılıç'a eşlik eden güzel sesin sahibi. kendisi ayrıca jackpot adlı grubun bir vakit vokali olup alsancak civarında müzik yapmişliği vardır. bundan 5-10 sene önceki döneme denk gelse mutlaka canlı dinlediğimi söyleyebilirdim çünkü kendisinin şu an müzik icra ettiği yerlerde biz çokça takılıyorduk. ben son bıraktığımda oralarda başıbozuk filan vardı. sonrası ne oldu bilmem. neyse...

  geçen sene de tesadüfen denk geldiğim eğlenceli bir videosu vardı elinde gitar, yanında bir arkadaşıyla yine yazı bekleriz'i söylüyordu. kendisini ilk o zaman fark etmiş ve sesini beğenmiştim. iyi yerlere gelecek adımları attığını bilmek güzel.

  bugün doğumgünüymüş ayrıca, kutlu olsun diyerek sözlükte adına ilk entryi giriyor ve kedisinden bu hediyeyi kabul etmesini istiyorum. umarım bir gün kendi albümünü yapar, biz de oturur dinleriz.
 • http://www.youtube.com/…hji6ioytqqa&feature=related

  edit: link ölmüş ama şunu koyduydum galiba yıllar olmuş tam hatırlamadım :)

  https://youtu.be/xnvgm6aqlve
 • hali hazırda 19 yaşında , yaşından büyük bir sese sahip, doğru yönlendirmeler ile çok iyi yerlere gelebilecek geleceğin süper kadın vokali.
 • 22 eylül 2012 cumartesi akşamı salamis casino tarafından düzenlenen murat dalkılıç konserinde seslendirdiği üç parçada sesi, yorumu ve güzelliğiyle beni benden alan, ismini haykırmama engel olamadığım cici kız.
 • 28 mart 2012 milan barcelona maçı'nın olduğu gün kendisini canlı olarak dinlemiştim. arkadaşlarla dışarı çıkılan böyle bir maçın bulunduğu akşamda bu maç kaçmazdı. lakin bütün olay o ufak sokağa girene kadarmış. kıbrıs şehitleri caddesinin girişinden hemen sonra soldaki ilk sokakta meksika yemekleri yapan ufak bir mekan var. orada burritolarımızı mideye indirirken, iki mekan ötedeki 6a adlı bardan bu hanım kızımızın sesinin duyulmasıyla kararımızı bu kızdan yana kullanmaya karar verdik. bir tarafta messili, xavili, iniestalı barca, diğer tarafta ibramlı, thiago silvalı, robinholu milan var. ama biz gittik, "oha lan koşun sertab erener burada sahneye çıkıyormuş" diyerek mekana giriş yaptık.

  nasıl bir geceye denk geldiysek bastık(gerçi biz o zamanlar sivaslı sertab olarak tanıyorduk) 'ın süper sesi olsun, yerli, yabancı güzel şarkı seçimleri olsun ve arada çıkan dansözlü kutlama olsun biz mest olurken, diğer tarafta d-smart bulma arayışındaki gariban futbol severler 0-0'lık maça maruz kaldılar.

  neyse sözün özü bu kızda ses var, görüntü var. eğer solo kariyerine bir an evvel başlayıp, güzel şarkı seçimleri de yaparsa bu kızın adını daha çok duyarız.
 • ses güzelliği ile fiziksel güzelliğin bir arada vücut bulmuş hali! geriye müzikal şans kalıyor. umarım o da olur ve kendisini iyi yerlerde görürüz...
 • anlam veremediğim bi cazibesi var hatunun, alamıyorum kendimi adeta, sürekli bakma iştahı, sesini duyma arzusu falan enteresan. duyarsan sesimi; beni buralarda herkes tanır, bilir, bekliyorum bebişim.
 • murat dalkılıç - lüzumsuz savaş klibiyle tanıdığım güzellik. murat dalkılıç'ı okuduğum üniversite de hergün görmekten ve ayrıce havalı artistik hareketlerinden dolayı hiç sevmem bu yüzden bu kızın bu adamın yanından en kısa sürede ayrılıp kendi albümünü yapması gerektiğini düşünmekteyim.
 • galiba kendisine aşık oldum. *

  edit: bu entryi yazdığım zamanlar, fellik fellik murat dalkılıç konser kayıtları arardım ki, kendisini arkalarda bir yerlerde görebileyim. şimdilerde youtube kanalı var, belki 2-3 şarkısını dinlemişimdir. konser verecek kadar solist mi, bence değil. ama hala pek güzel.
hesabın var mı? giriş yap