şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • "en marjinal ve özgün biziz abi yaaaa" kafasında olan şımarık sesli akustikçi kız furyasının son halkası. bu tarz birbirine benzer tiplerin her yerden fırtlaması ve tutulmalarını halkımızın müzik altyapısını oluşturan arabesk kültürüne bağlıyorum.
  • müzikten çok da anlamayan insan turnusoluna dönmüş başlık. herhangi bir sahil beldesinde bir cafede program yapan gitarcı çocuklardan bir tık bile fazlası olmayan fazlasıyla overrated kişi.
  • nişanlısı influencer ajansı sahibi olan şarkıcı.

berkcan güven'in de dahil olduğu kocaman bir ajans.
    haliyle en az 10-15 influencer bu kızı öyle bir bastı ki, şarkıları da dinlendi, mekanlar da sahneye çıkardı.
  • kendisini beğenmemek kıskançlık oluyorsa birini beğenmedigimizi nasıl ifade edeceğimizi şaşırdığım element.
    sesini,yorumunu,birbirlerinin aynısı ağlak coverlar yapan tüm mıymıntı tipleri de sevmiyorum.demek ki bana hitap etmiyor.
  • https://www.youtube.com/watch?v=swquwwnscre

canlı olmayan bir kayıdı canlıymış gibi göstermek isteyen kişi. 1:54 ten itibaren açıkça görüldüğü üzere bir gitar arpej yapıp diğer gitar susmuşken, pena tarama sesi geliyor. bu da kayıdın stüdyo kaydı olduğunu gösteriyor. şarkının başka yerlerinde de aynı hata mevcut ama burada çok net bir şekilde görülebilir.
  • kocasi reklamci, muhtemelen iyi seyler yazan da parali adamlaridir.

kadikoy'de sokaga balik agi atsan 3 tane aynisindan yakalarsin.
  • yazılmış ama o kadar sevmiyorum ki şu şımarık sesli akustikçi kız furyasını o yüzden bir kere daha yazmak istiyorum. zeynep de başı çekiyor.

(bkz: overrated)
  • biraz daha hakkında entry girmeye devam ederseniz soru cevap etkinliği düzenleyecek olan şarkıcı.
  • melek mosso
    tülin sakso
    zeynep bastık
    helin hapşırık