şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
760 entry daha
  • uzunca açıklamaya gerek yoktur.

yorumu kötüdür. sesi çok kötüdür. görünüşü ise iddiasızdır.

menajeri (ve aynı zamanda nişanlısı) olan beyefendi, popülaritesi yüksek birçok youtuber’ı bünyesinde bulunduran güçlü bir ajansın sahibidir ve medya olanaklarını fazlasıyla haizdir.

ve herkes bilir ki içinde bulunduğumuz konjonktürde bu gibi araçlara sahip olan birisi arkanızda ise, “parayı veren düdüğü çalar” atasözünün öznesi olmak işten bile değildir.

özet; hiçbir numarası olmayan youtuber’dır.
  • okan bayülgen'de izleyip başlığa geldim. herkes standart ses filan demiş sallamış. yav dedim tipik ekşi işte öyle de değildir herhalde dedim. kız çünkü öyle bir duruyor, konuşuyor ki orada hani özgüvenli filan böyle ama harbi yeteneklilikten gelen bir özgüven gibi dingin böyle bayağı. okey mokey diyor adama bir şeyler. neyse. açtım youtube'dan felaket'i. ulan bu ne, hakikaten dendiği gibi normal ötesi bir ses hatta yer yer kötü bile. şarkının tonuyla uymuyor, bir yükseliş bekliyorsunuz o an, gelemiyor. volume sanki kulak zarımız zarar görmesin diye telefonun otomatik sınırlamasında kalmış gibi filan. bu izlenmeler ne böyle ben anlamadım. hayır videolardaki insanlar da sanki çok büyük yetenek gibi gözleri parlıyor filan kız söylerken. enteresan işler. şu ara piyasada tutunmaya çalışan yetenekli bir müzisyen veya ses sanatçısı olsam sinirden kendimi sikerdim herhalde.