şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
717 entry daha
  • yakın bir arkadaşımdan duydugum kadarıyla ırmak kazuk ile ons takilmislar (gereksiz bir bilgi)
  • bi kaç kere denk geldim anladığım kadarıyla cover yapıp duran birisi. sanatçı falan diyenleri gördüm ahah yazık bu ülkeye.
  • adını ilk defa gördüm. başlığa baktım yazılanlar çirkin olduğu ve bok gibi şarkı söylediği.

dedim neymiş, bakayım.

ilk önce kız tüm dünya normlarında güzel. şimdi bu kıza çirkin demek için dayanak ne. kişisel zevk diyeni sikerim, kişisel zevk pizzanı mantarlı mı yoksa füme etli mi seviyorsuna cevap.

güzellik senin fikrine bakmaz, modern estetik/güzellik kavramının en az 8 bin senesi var. dünyada ne güzel, ne değil belli.

herkes bilmediği konular hakkında konuşuyor ya çıldırıyorum amk.

sikikler sanıyor ki güzellik tartışmalı, subjektif konu.

neyse, youtube'da arattım ikinci vidyoyu açtım sanırım, felaket diye bir şarkı. ezhel cover diyo, açınca kapamaya da üşendim, neyse dinliyim dedim. benim hoşuma gitti, bak hoşuma gitti diyorum, niye, çünkü amına koyduğumun yerinde müzik değerlendirecek yetenekte ve bilgide değilim. sikindirik bir sıfat söyleyebiliyorum sadece. bok gibi diyemiyorum veya çok güzel, bana uyduğunu söylüyorum.

konu aslında tüm bunlar da değil, ben bu ezhel vs. yeni şarkıcıları sevmiyorum. sevmiyorum da yanlış aslında, fazla ucuz olduğunu düşünüyorum, bir de belki kitlesi çok varoş, o yüzden 60 iq tiplerle aynı zevke sahip olmak istemediğimden uzak duruyorum. tekrar neyse, kızın cover hoşuma gidince bakayım dedim orjinali nasıl, böyle bir yandan da lan nolur hoşuma gitmesin diye düşünüyorum. kendimi kandıran bir insan değilim çünkü, hoşuma giderse gider, diğer şeylerin bir önemi yok.

allahtan bu versiyona göre cacık çıktı, eaahh bu ne amk diyip kapadım.

özetle,

1, kız güzel lan dağılın.
    2, felaket güzel şarkı olmuş o söyleyince
    3, aseksüelim, burdan kıza falan yürümüyorum, bana özelden yazmayın yani. salon beyefendisi tavrımı bırakmam yarım saniyenin altında, kırılıp dökülürsün hiç bulaşma.
  • aleyna tilki'ye laf atıp da bu kadına övgü dizenleri gördükçe midem bulanıyor. yeter artık, bıktım bu toplumdan!
    aleyna tilki'nin kendine has sesi var, genç yetenek ama sürekli eleştiriliyor. bastık ise sırf soyadı güzel diye övülüyor.
  • kafa olduğunu düşündüğüm kadın. beni cezbeden bir enerjisi var.

felaket cover'ı müthiştir. güç onunla olsun.
  • kız güzel ve sempatik ama sesi çok kötü be abiler. gerçekten zorlayıp biraz dinleyim diyorum ama yoruluyorum.
  • zamanında cihangir’de kiki diye bir mekanda tanışmıştık kendisiyle.o ara oynadığı dandik bir yazlık dizinin kurgusunu yapıyordum.çok enerjik ve cana yakın bir kızdı.biraz da çapkındı.ama olsundu.
  • girdim, baktım kimdir necidir? en çok izlenen iki şarkısını dinledim, hiçbir numarası yok. gerçekten sesi ortalamanın biraz üstü, yani ortalama altı demek hiç şarkı söyleyemez, ortalama eh işte, ortalamanın biraz üstü de arkadaş ortamında gitar çıkarsa söyleyen insan demek. ızlenme sayıları ise çok net bir şekilde birilerinin el verdiğini gösteriyor, en başta izlenme sayısı ve takipçi satın alınmış bu şekilde trendlere girmiş sonra da 3-5 pr ile ittirilmiş. yoksa gerçekten hiçbir numarası yok, birkac on bin tl veya yüz bin tl ünlü olmak için harcamış.
  • sesi kulağa hoş gelen kendisi de gayet kibar hoş bir hanımefendi.kötü bir insan olmadığına eminim herkesi youtube videolarına bakarak şımarık,para basmış reklam yapmış...v.b diye yargılamayın.belki ünlü olmak olmak için para harcamıştır ...v.s ama bu ülkedeki o kadar boktan ünlü içinde bence kendisi çok başarılı ve tatlı bir insan.
58 entry daha