şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • 16 ekim'de kıbrıs girne amfitiyatro'da konserini gerçekleşireceğimiz sanatçı. başarılı kadın!
  • kocasi reklamci, muhtemelen iyi seyler yazan da parali adamlaridir.

kadikoy'de sokaga balik agi atsan 3 tane aynisindan yakalarsin.
  • karakterini bilmem, laf etmem ama sesi sıradan. tatlığı ve sempatik tavırları kazandırıyor daha çok.
  • leş bence, bunun gibi 100 tane bulurum kadıköy'de
  • karşılıklı oturup sohbet edebilsem enerjisine hayran kalabilirim düşüncesinden kurtulamadiğim hatun kişisi
  • kendisinin youtube akustik coverlarını keşfettiğimden beri başka birşey dinleyemez oldum. aynı sesi ve yorumu gibi inanılmaz güzel bir enerjisi olduğunu düşünüyorum. yolu açık olsun, umarım kendisini yakın zamanda canlı olarakta dinleyebilirim :)
  • gelip geçici sesi güzel ünlü kişisi, yüksek ihtimal birkaç yıl sonra adını bile hatırlamayacağımız youtube ünlüsü
  • özellikle şahsenem klasiği olan gözyaşlarım anlatır yorumunu severek dinliyorum. kendisi yıllardan bu yana bir şekilde tanınıyor ama bu denli ünlü haline gelmesi youtube akustik performansları üzerinden oldu. şımarık akustikçi kız gerçeği ülkemizde önemli yer etmiş durumda ama nedense kendisi bu akımın biraz daha dışında duruyor gibi geliyor bana. bu arada izmirli olduğunu da ekleyelim.
  • kalben deniz tekin furyasının son ürünü. overrated denince kızıyor ama dünyanın en basit işi olan cover dışında özgün akılda kalıcı sözleri müziği ve kompozisyonuyla gerçekten güzel bir iş ortaya çıkarsın, ilk ben alkışlayacağım.
  • belli çok severek şarkı söylüyor ama sıradan bir sesi var malesef. hatta ismini söylemeye utandığım bir dizide şarkı söylediğinde gerçekte şarkıcı olduğunu anlamamıştım, şarkıcı rolü yapıyor sanmıştım.