• üçlü kanepede oturmadan şarkı söylediği görülmemiş cover şarkıcı.
  • muğla'da 6:45 teki konserinden sonra fotoğraf çektirmek için beklememize rağmen uça kaça porche sine binip giden kız ama yine de çok iyi sanatçıdır.
  • kadife sesli tatlı bir kadın kendisi. yaptığı müzik dinlediğim bir tarzda olmamasına rağmen cover'larının başarılığı olduğunu düşünüyorum. çok güzel de bir enerjisi var. ekrandan hissediyorsunuz yani. emre yücelen'in kanalında şebo'nun bir şarkısına yaptığı cover'ı ağzım açık izlemiştim. ara ara detoneleri olsa bile sesinin güçlü olduğu su götürmez bir gerçektir sevgili suserler. sırf popüler diye bok atmayınız. buyrun bu da zeynep kızımızın vazgeçtim dünyadan cover'ı. video amatör bu arada baya kötü kalitesi haberiniz olsun*.
  • yakın bir arkadaşımdan duydugum kadarıyla ırmak kazuk ile ons takilmislar (gereksiz bir bilgi)
  • son zamanlarda dinlediğim en temiz ses. kendince şarkıları yorumluyor. çok rahatsızlık verdiği söylenemez. muzikalitesini gayet iyi ve yuksek buluyorum. şarkıları söylerkenki rahatligi ve sarkilara gore aldığı prozodik tavır da olumlu düşüncelerimin arasında. kesinlikle karsilasmak isterim bir yerlerde
  • adını ilk defa gördüm. başlığa baktım yazılanlar çirkin olduğu ve bok gibi şarkı söylediği.

dedim neymiş, bakayım.

ilk önce kız tüm dünya normlarında güzel. şimdi bu kıza çirkin demek için dayanak ne. kişisel zevk diyeni sikerim, kişisel zevk pizzanı mantarlı mı yoksa füme etli mi seviyorsuna cevap.

güzellik senin fikrine bakmaz, modern estetik/güzellik kavramının en az 8 bin senesi var. dünyada ne güzel, ne değil belli.

herkes bilmediği konular hakkında konuşuyor ya çıldırıyorum amk.

sikikler sanıyor ki güzellik tartışmalı, subjektif konu.

neyse, youtube'da arattım ikinci vidyoyu açtım sanırım, felaket diye bir şarkı. ezhel cover diyo, açınca kapamaya da üşendim, neyse dinliyim dedim. benim hoşuma gitti, bak hoşuma gitti diyorum, niye, çünkü amına koyduğumun yerinde müzik değerlendirecek yetenekte ve bilgide değilim. sikindirik bir sıfat söyleyebiliyorum sadece. bok gibi diyemiyorum veya çok güzel, bana uyduğunu söylüyorum.

konu aslında tüm bunlar da değil, ben bu ezhel vs. yeni şarkıcıları sevmiyorum. sevmiyorum da yanlış aslında, fazla ucuz olduğunu düşünüyorum, bir de belki kitlesi çok varoş, o yüzden 60 iq tiplerle aynı zevke sahip olmak istemediğimden uzak duruyorum. tekrar neyse, kızın cover hoşuma gidince bakayım dedim orjinali nasıl, böyle bir yandan da lan nolur hoşuma gitmesin diye düşünüyorum. kendimi kandıran bir insan değilim çünkü, hoşuma giderse gider, diğer şeylerin bir önemi yok.

allahtan bu versiyona göre cacık çıktı, eaahh bu ne amk diyip kapadım.

özetle,

1, kız güzel lan dağılın.
    2, felaket güzel şarkı olmuş o söyleyince
    3, aseksüelim, burdan kıza falan yürümüyorum, bana özelden yazmayın yani. salon beyefendisi tavrımı bırakmam yarım saniyenin altında, kırılıp dökülürsün hiç bulaşma.
  • kısa bir süre önce youtube’de karşıma çıkmıştı ve dış görünüş olarak beğendiğim ,sempatik bir insan. malt kafası ve teras konserleri videoları vardı sanırım,sesini de beğendim şarkılara güzel bir yorum yapıyor. #tutmayınyolveringidenegidene
  • kız güzel ve sempatik ama sesi çok kötü be abiler. gerçekten zorlayıp biraz dinleyim diyorum ama yoruluyorum.
hesabın var mı? giriş yap