şükela:  tümü | bugün
  • daha önce söyledim, şimdi de söyleyeceğim. zeynep bastık şişirilmiş bir balon değil bildiğin şişirilmiş bir zeplindir.
  • can yaman'ınıza bir
    zeynep bastık'ınıza iki.

g*t*mle bile gülemediğim yakıştırma.
  • yanlış olan bilgi. zira türkiye'nin adele'i adele'dir.

(bkz: adele'in türk olması)*
  • zeynep bastık adlı tamamen pr ürünü bi üne sahip kişinin yine durduk yere abartıldığı başlıktır.
    türkiye’nin adele’i kibariye’dir diye düzelteceğim de kibariye’ye ayıp olacak.
    adele, ingiltere’nin kibariye’sidir.
  • gerçekten de zihinsel engellilik gerektirir sanırım bu savı ortaya koymak...

pessss doğrusu...

paranot:
    sanırım haters üretip isminden söz ettirmek için bazı "görevli" yazarlar mevcut... yani bu tamamen popülaritenin bir şekilde devamlılığı, haters/lovers çatışması gibi.

ne demiş amerikalı iş adamı phineas taylor barnum, "reklamın iyisi kötüsü olmaz" di mi bastık, nası pazarlayacaklar seni yoksa...
  • işte bunlar hep malt kafası. o yüzden napıyoruz rakı içiyoruz.

zeynep bastık ileride şarkıcı olabilecek potansiyeli olan genç bir kardeşimiz hepsi bu.
  • paralı askerler yine iş başında.

p.s. aslında bu entryi prim vermemek için girmiycektim ama dikkat edin belli aralıklarla durduk yere malum şahısla ilgili basliklar giriliyor. bu galiba ona yazacağım ilk ve son entry olacak.

sevgilisinden ayrilinca eninde sonunda unutulacak kişi çünkü üretici degil.

tuketicilerin acı sonu...
  • böyle de kıytırık bir yorumcu, işte böyle böyle popüler oluyor. sanırım bu kadının da burada trolleri mevcut.
  • dün paris sokaklarında geziyorum. sırtımda su geçirmez sırt çantam var. deli gibi yağmur yağıyor. bir dükkanın tentesinin altında durdum. telefonumu çıkardım. les bouquinistes e gidicem. google dan konum bakıyorum. arkamdan biri seslendi. fransızca bir şey söylüyor. sorry dedim. bilmiyorum fransızca dedim. kadın ingilizce konuştu. telefonum ıslandı açılmıyor sizden birini arayabilir miyim dedi. gözünde de kocaman bir güneş gözlüğü var hava kapalı olmasına rağmen. şüphelendim kadından acaba alıp kaçacak mı diye ama kadın hem kilolu hem de giyiminden filan belli zengin. tabi ki dedim. kadın da çok tanıdık geliyor bu arada. telefonu aldı elimden. tam numarayı çevirip telefonu kulağına götürürken gözlüğünü çıkardı . bir de ne göreyim adele. acaba o mu değil mi derken telefonda da adele dedi. ney duydum. sonra görüşmesi bitti. bir telefon daha edebilir miyim dedi. bu sefer karşısında ki ile fransızca değil ingilizce konuştu. net anladım tabiki ne dediğini. son kurduğu şu cümleden sonra kahkahayı bastı. biliyor musun dedi karşısındakine zeynep bastık dedi türkiyenin adelesiymiş dedi. öyle diyorlar dedi. o kadar güldüler ki bugün telefon kayıtlarına baktım ikinci görüşmesi 12 dk sürmüş. zaten güldükten sonra kapattılar. burdan adele sana sesleniyorum en az 200 lira borcun var bana. bu da böyle bir anımdır.
  • berkcan güven de türkiye'nin eminem'idir şeklinde devam edebilir.