şükela:  tümü | bugün
  • yazarın teorisine göre türkiye'nin yetiştirdiği en değerli sanatçı enes batur.

başlık sahibi entry silmiş buyrun görsel

not: başlık sahibi arkadaş, youtube abone sayısına göre değerlendirmişti.
  • biraz haksız bir karşılaştırma olmuş. biri 80 yaşında biri 20 yaşında. sezen aksu'nun gençliğinde internet olsaydı en az 2 milyon abonesi olurdu.
  • zeynep bastık'ın yerinde olsam, bu aptalca şeylerin yazılmaması için elimden geleni yapardım. hiç dinlemeyen insanların bile nefretini üzerine çekiyor ve bu, popüler müzik yapmaya çalışan birinin isteyebileceği bir şey mi emin değilim. tamam nefret üzerinden kendini pazarlamak mümkün ama ne bileyim işte nihat soğan falan yapsa mantıklı. zeynep bastık için pek de mantıklı gelmiyor.

edit: kendisi de bu durumdan şikayetçiymiş. açıklama yapmış negatif pr oluyor diye. @idilfidil'e bilgilendirmesi için teşekkürler.

kaynak
  • yavaş sollasın rüzgarına beste yaptirmasin sezen'e :))

yukarıda da söylemiş bir suser; enes batur türkiyenin en büyük sanatçısı o zaman!
  • sezen aksu: zeynep'e bastık.

ayrıca (bkz: zeynep bastık'ın en rahat sedan olması)
  • "en değerli sanatçı" kriteri youtube da çok seyredilme olduğunu sanmıyorum. minik serçeyi sevmemem , zeynep i daha çok beğenmeme rağmen katılmadığım yorumdur.

tofaş ın kuş serisi en çok satılan arabaydı.. türkiye de satılan en iyi araba kuş serisi miydi?
  • açıkça söylüyorum şu sözlükte zeynep bastığın reklamını yaptıranların da 10 tl'ye götünü satıp onun reklamını yapanların da anasını sikeyim
  • sesi daha güzel olduğu için normal olan durumdur

sezen aksu da zaten türkiye tarihinin en aşırı abartılmış şarkıcılarından biridir
  • berbat bir sese ama süper çalışan bir pr ekibine sahip kadının tersten sollaması olayı.
    ben buraya negatif yorum yazarken bile onlara çalışıyorum farkındayım fakat dinlemeyeceğim bu kadını amk. videolarına da olumsuz puan vereceğim.

dinleyenin kulağını da keseceğim ayrıca . o derece sıktınız.
    osururken çıkardığım ses daha iyi çıkıyor. artık övmeyin şunu amk.