şükela:  tümü | bugün
 • şu yılmazı msn'den silcesin engellicesin videosunun izlenme sayısı 34bin. sanırım bunun 4bin civarı benim.

  sanki geçen gün eltes güneşi civarında migrosta karşılaştım gibi oldu. emin olamadım. keşke emin olsaydım. ikram standında kahve içerdik.

  iki muhabbet edip en azından bi fotoğraf çektirmek istediğim kişilerden.

  ha bi de
  (bkz: kulpu kırık çaydanlık)
 • sevimli kızmış. kendisini hiç izlemedim daha önce ama çocuk ruhlu gibi. alper saldıran'la başrollerini paylaşacağı bi dizi (beni böyle sev) başlıyormuş yakında, güzel çift olmuş gibi geldi tanıtımlarından. hadi bakalım.

  edit: oyunculuğunu beğenmedim. hatta itici buldum maalesef.
 • erkeklerin rüyalarını süslüyor. gerçekten de geçenlerde rüyama girdi. şimdi efendim, rüyamda bu hatun kişisiyle aynı işyerinde çalışıyoruz. ama bu arkadaşımız aynı zamanda part time oyunculuk da yapıyor. sonra bir gün bunun masasına gidip "yeni dizin hayırlı olsun" diyorum. o da "aa sağol canım ya, ben de seni bu akşamki kutlamaya davet etcektim. pasta hazırlattım sana" şeklinde çok davetkar bir şekilde bir cümle kuruyor. şimdi sizler "oohoo oğlum buradan ne muhabbet yürür" diyebilirsiniz. normalde benim de aklıma gelen ilk fikir bu olabilirdi, ama rüya bu ya "aa neli pasta olcak?" şeklinde bir çınar ağacı edasıyla yönelttiğim sorudan sonra "the end" yazısını gördüm ve uyandım. rüyamda bile boğazım peşimi bırakmıyor.
 • evladım olsun, sevgilim olsun, karım olsun her şeyim olsun denilecek kadar sevimli insana huzur veren sempatikliği bulunan tatlı oyuncu.
 • eğer siyam ikizi seviyesinde bir ikiz kardeşi yoksa
  ceza'nın sevgi işleyin klibinde oynamış
  klip bu
  http://www.youtube.com/watch?v=sosca9zgmcu
  ekran görüntüsü de bu
  http://c1303.hizliresim.com/17/6/kt6wc.png
 • oyunculuğunun iğrenç olmasına ve fazlaca bir yüz güzelliğinin bulunmamasına rağmen neden hala ekranda olduğunu anlamadığım oyuncumsu. leyla ile mecnun'da bulunduğu süre zarfında sadece kulak tırmalamaya yaradı. ses tonunu bilerek mi öyle yapıyor bilmiyorum ama itici olduğu bir gerçek. ayrıca bu kızın oyunculuğu gerçekten kötü. gelişmeye ihtiyacı var. leyla ile mecnun'da zaten kötüydü şimdi beni böyle sev'de izliyorum, bir ağlama sahnesi vardı ki akıllara zarar.
  sevimlilik de bir yere kadar götürür gemiyi.
  ayrıca, bu ve müge boz, ezgi asaroğlu'nun mutsuzluğu üzerine şöhret oldular. tabiiki o kızın başına gelenler zeynep veya müge'nin suçu değildi, ama hemcinsleri sette saçlarından sürüklenerek kaldırımlara fırlatılıyor, yetmediği gibi bir de diziden kovuluyor, bu hanımlar da koşa koşa onun rolünü kapmaya gidiyorlar. hiç gücenmeden, sorgulamadan.
  bu yüzden ne bu hanımı, ne de diğerini ekranda görmeye tahammülüm yok. zaten tahammül edilecek bir tarafları da yok ya neyse.
 • mimiklerinden, konuşmalarından samimiyetsizlik akan tip.
 • twitter da fake hesaplarla karıştırılmamak için 'zeynep çamcı gerçek' nickini kullanan sempatik kız.leyla ile mecnunda oynadığı dönemde de gönlümde taht kurmuştur kendisi.