1. ''bizim poğaçabaştan polis olmaz la'' sözümü kanıtlayan oyuncu. atar gider yapıyor, insanın burnunu sıkası geliyor.
  2. beni şaşırtarak adını feriha koymuş, beni şaşırtarak yeni rolüne de uymuştur. zaten sedef'ken de atarlıydı, hiç yadırgamadım bu yeni agresif hallerini.

ayrıca o kocaman kara gözler, o acıklı bakışlar yeter. çok parlayacak bu kız.
  3. yeni dizisinde feriha da olsa, emir de olsa, emir'in yolu da olsa, biz onu hep şu replikle hatırlayacağız.*

(bkz: silecesin meseneden)
  4. dünyanın en iyi dizisi supernatural da oynamaya başlasa supernatural dan 5 km uzakta dururum. kardeşim olsaydı 5 yaşında evi terk ederdim. öyle bir ses tonu var. çok ilginç.
  5. sevimli kız, leyla ile mecnun dan severim kendisini diziye olmuştu şimdi de adını feriha koydum da ferihası olmayan komando emir in polis teşkilatından sevgilisi olmaya aday birini oynuyor ama hep aynı sitilde atarlı atarlı zaten normalde konuşmasına baktığınızda ne bileyim beyaz show a çıkmıştı mesela yine aynı konuşma. eğer oyunculuk yapmak istiyorsa normal sakin konuşmayı da öğrenmeli ne bileyim böyle izleyince birde gerçekte nasıl konuştuğunu görünce hanım hanımcık yada kokoş tiki bir kızı oynayamaz gibi geliyor.
  6. bir insan dünyaya bu kadar mı güzel bakar,çok tatlı muhteşem ötesi hatun.alıp seveceksin yanaklarını mıncıracaksın havalara atıp tutup yakalacaksın ne bileyim ya da karşısına geçip bir iki kadeh kaldıracaksın.
  7. dudakları aşağı bakarken bile yine de yüzü gülen insandır.

zeynep çamcı hakkında bilgi verin