• geçen gün denk geldim adını feriha koydum emir'in yolu adlı saçmalığa, orda oynamaya başlamış. hiç ama hiç olmamış be canını yediğim, hiç yakışmamış. sen küçük kara balık'sın, kaymaklı dünya tatlısı'sın, poğaçabaş'sın polislik senin neyine.
  • sevimli kız, leyla ile mecnun dan severim kendisini diziye olmuştu şimdi de adını feriha koydum da ferihası olmayan komando emir in polis teşkilatından sevgilisi olmaya aday birini oynuyor ama hep aynı sitilde atarlı atarlı zaten normalde konuşmasına baktığınızda yine aynı konuşma. eğer oyunculuk yapmak istiyorsa normal sakin konuşmayı da öğrenmeli böyle izleyince birde gerçekte nasıl konuştuğunu görünce hanım hanımcık yada kokoş tiki bir kızı oynayamaz gibi geliyor.
  • ses tonu fazla çocuksu gelen oyuncu
  • bir insan dünyaya bu kadar mı güzel bakar,çok tatlı muhteşem ötesi hatun.alıp seveceksin yanaklarını mıncıracaksın havalara atıp tutup yakalacaksın ne bileyim ya da karşısına geçip bir iki kadeh kaldıracaksın.
  • dudakları aşağı bakarken bile yine de yüzü gülen insandır.
  • şu yılmazı msn'den silcesin engellicesin videosunun izlenme sayısı 34bin. sanırım bunun 4bin civarı benim.

sanki geçen gün eltes güneşi civarında migrosta karşılaştım gibi oldu. emin olamadım. keşke emin olsaydım. ikram standında kahve içerdik.

iki muhabbet edip en azından bi fotoğraf çektirmek istediğim kişilerden.

ha bi de
    (bkz: kulpu kırık çaydanlık)
  • sevimli kızmış. kendisini hiç izlemedim daha önce ama çocuk ruhlu gibi. alper saldıran'la başrollerini paylaşacağı bi dizi (beni böyle sev) başlıyormuş yakında, güzel çift olmuş gibi geldi tanıtımlarından. hadi bakalım.

edit: oyunculuğunu beğenmedim. hatta itici buldum maalesef.
  • erkeklerin rüyalarını süslüyor. gerçekten de geçenlerde rüyama girdi. şimdi efendim, rüyamda bu hatun kişisiyle aynı işyerinde çalışıyoruz. ama bu arkadaşımız aynı zamanda part time oyunculuk da yapıyor. sonra bir gün bunun masasına gidip "yeni dizin hayırlı olsun" diyorum. o da "aa sağol canım ya, ben de seni bu akşamki kutlamaya davet etcektim. pasta hazırlattım sana" şeklinde çok davetkar bir şekilde bir cümle kuruyor. şimdi sizler "oohoo oğlum buradan ne muhabbet yürür" diyebilirsiniz. normalde benim de aklıma gelen ilk fikir bu olabilirdi, ama rüya bu ya "aa neli pasta olcak?" şeklinde bir çınar ağacı edasıyla yönelttiğim sorudan sonra "the end" yazısını gördüm ve uyandım. rüyamda bile boğazım peşimi bırakmıyor.
  • evladım olsun, sevgilim olsun, karım olsun her şeyim olsun denilecek kadar sevimli insana huzur veren sempatikliği bulunan tatlı oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap