• beni şaşırtarak adını feriha koymuş, beni şaşırtarak yeni rolüne de uymuştur. zaten sedef'ken de atarlıydı, hiç yadırgamadım bu yeni agresif hallerini.

  ayrıca o kocaman kara gözler, o acıklı bakışlar yeter. çok parlayacak bu kız.
 • dünyanın en iyi dizisi supernatural da oynamaya başlasa supernatural dan 5 km uzakta dururum. kardeşim olsaydı 5 yaşında evi terk ederdim. öyle bir ses tonu var. çok ilginç.
 • sevimli kız, leyla ile mecnun dan severim kendisini diziye olmuştu şimdi de adını feriha koydum da ferihası olmayan komando emir in polis teşkilatından sevgilisi olmaya aday birini oynuyor ama hep aynı sitilde atarlı atarlı zaten normalde konuşmasına baktığınızda yine aynı konuşma. eğer oyunculuk yapmak istiyorsa normal sakin konuşmayı da öğrenmeli böyle izleyince birde gerçekte nasıl konuştuğunu görünce hanım hanımcık yada kokoş tiki bir kızı oynayamaz gibi geliyor.
 • bir insan dünyaya bu kadar mı güzel bakar,çok tatlı muhteşem ötesi hatun.alıp seveceksin yanaklarını mıncıracaksın havalara atıp tutup yakalacaksın ne bileyim ya da karşısına geçip bir iki kadeh kaldıracaksın.
 • şu yılmazı msn'den silcesin engellicesin videosunun izlenme sayısı 34bin. sanırım bunun 4bin civarı benim.

  sanki geçen gün eltes güneşi civarında migrosta karşılaştım gibi oldu. emin olamadım. keşke emin olsaydım. ikram standında kahve içerdik.

  iki muhabbet edip en azından bi fotoğraf çektirmek istediğim kişilerden.

  ha bi de
  (bkz: kulpu kırık çaydanlık)
 • kadın sıfatını karşılayan kişidir. kusursuzluk diye bir şey varsa o zeynep çamcı'dır.
  bir kadının bağırırken sesinin ulaştığı noktalardan bile hoşlanılıyorsa o yine zeynep çamcı'dır.
  arkadaş her akla geldiğinde her gördüğümde moralim bozuluyor. ve adının zeynep olması da
  ekmek kadayıfı üzerine afyon kaymağı koyarsın ya, o lezzet betimlemesiyle bile açıklanamaz.
  kaş, göz, saç, diş, ses, burun, çene. tamam aşığım kabul ediyorum.