• ümit sayın'ın sevgilisi diye hürmet ediyorduk , şimdiye kadar ayrılmışlardır sevmemize gerek yok.
  • yapılan incelemeler sonucu altı ayda bir aynı şarkıya farklı farklı klipler çekerek beş yıldır milleti kandırdığı ortaya çıkmış.

olayın ardından "çaktırmamak için her seferinde daha fazla makyaj yaptırıyordum, saçımı hep bir ton daha açık boyatıyordum ve giderek daha da fazla soyunuyordum. nasıl anlaşıldı bilmiyorum. şaşkınım ama pişman değilim." dediği öne sürülmüş.
  • beni inanılmaz şaşırtmış kadın.

"milletvekili olsaydım erdoğan gibi olurdum"

http://www.cumhuriyet.com.tr/…gan_gibi_olurdum.html

gençliğimsin lan sen benim! "neyleyim doğan günü, neyleyim sensiz günü..." diye diye zırladı bi nesil.

öyle tuhaf bir zaman ki sevinsem mi üzülsem mi bilmiyorum. kimin ne mal olduğu bir bir döküldü seneler içinde. erdoğan 10 sene daha iktidarda kalırsa, suratına tükürmeye tenezzül edilecek insan bile bulamayacağız sanıyorum.

çok tuhaf, çok. içim acıyor resmen.

erdoğan'ı baştan beri destekleyenlere daha çok saygı duyuyorum biliyor musunuz? hatta erdoğan'a bile bu sonradan sevme tiplerden çok daha fazla güvenirim.

90larda baskı varmış, özgürleşmişiz filan... ümit sayın'ın o güzel sözlerine yazık diyicem de kim bilir o napıyo... belki hacı olup, remix işlerine girmiştir.
  • bu kadını soyunmaya ve seksi olmaya zorlayan sebeplerin hepsi (reyting ve dahi kadınsal kompleksler) teker teker ve ayrı ayrı içime dokunuyor.
  • gözümüzün önünde adım adım dejenere oluyor, estetiklerden sonra yüzündeki ifade çirkinleşiyor, sesinin ne kadar güzel olduğunu bilenleri hayal kırıklığına uğratıyor. davranışlarında, "bugüne kadar sadece sesimizi kullandık da noldu al amk açıyorum ben de.." havası var. etme
  • şöyle bir fotoğraf çektirmek için erol köse'den nasıl sözler aldığını çok merak ediyorum. http://a2.twimg.com/…le_images/1431001125/image.jpg

yazık etmişsin be ablacığım kendine. sen iyiydin eskiden.
  • albüm kapağındaki karikatürü mü yoksa fotoğrafı mı anlayamadım ben.
  • bir çocuk sevdim şarkısını rezil etmiştir, evet anladık sesi güzel, ama o şarkıda kendini yırtarcasına bağırmasına gerek yoktu. hele "şimdi çocuk büyümekte gün be gün" kısmında resmen kulak tırmalıyor, olmamış.
  • beyaz show'da beyaz'ın "çok güzel şarkılarınız olmasına rağmen sima olarak çok tanınmıyorsunuz." gibimsi bişi demesi üzerine bunun avantajlarına değinerek, "yol kenarında kediler gördüğüm zaman arabamdan inip onlara kedi maması dökebiliyorum, görenler heralde deli diye düşünüyorlardır, kimse beni tanımıyordur; kedilere mama döküyorum, sonra yoluma devam ediyorum, etrafta o kadar çok fakir kedi var ki çünkü..." şeklinde bir cevap verip beni benden almış insan.
  • sarışın ve iğrenç bir ten rengine sahip olmanın albüm satışlarını yükselteceğini düşünmüş olacak ki kendisini bu hale sokmuştur. boş ver adlı klibinde gülşenin obez hali gibi olmuş.
hesabın var mı? giriş yap