şükela:  tümü | bugün
 • coşkun sabah aşkı ile ud çalmaya başladığı iddia edilen internet tanıdığı, (bkz: stalking)
  [http://www.youtube.com/…cjqowx85ow&feature=youtu.be http://www.youtube.com/…cjqowx85ow&feature=youtu.be]
 • yeni nesil sosyal medyacı, sarışın fıstık.
 • sanat formasyonu almış insanları kendinden küçük ve emir eri gibi gören, sürekli facebook, twitter güncellemeyi plastik sanatlardan üstün görerek kendisinin iletişimci olduğuna falan inanmış, 3 günlük sosyal medya celeb'i. kendisine bol ödüller, altın statusler, 24 karat tweet'ler diliyoruz. umarız bir gün acı gerçekle yüzleşir de, ortalama 6dk'da bir tweet atmanın, etten kemikten ve vasat bir rss feeder olmaktan farkı olmadığını anlayıp ego boost için başka bir kariyere yönelir.

  götümüze girebilir sonrası edit: yukarıda kendisi hakkında verilen bilgilerin belgelendiği bir görseli burada paylaşmak yasalara aykırıymış. aramaya inananlar bir şekilde bu görsele, herhangi bir korsan yazılıma erişmek veya bir albümün korsan mp3lerine erişmek ne kadar legalse, o kadar legal şekilde erişebilir. ben burada public olarak bu görseli sağlamamakla üstüme düşen yasal yükümlülüğü yapıyorum. gerisi tamamen sizin sorumluluğunuzda.

  edit: ayrıca bugün bi şekilde kişisel sitesi karşıma çıktı ve "design" adı altında sergilemekten çekinmediği işlerini gördüm. bahçeşehir vcd gibi below the line bir görsel sanatlar okuluna gidip gayet below the line işler üretmiş kendisi. belki de bu tarz bir kıskançlığın ürünüdür diğer sanat formasyonu almış insanlara saldırısı. neyse, bu hayatta aç kalmayacağına eminiz ama, en azından bir ozalitçiye falan çok rahat girebilir.
 • popüler kültür insanı. facebook üzerinden tanıştığım birisi.. ilk başlarda iş üzerine konuşuyorduk. daha sonra farklı bir sosyal medya ajansına girdi. o sırada kendisi beni facebook'tan sildi ve twitter'dan unfollow'ladı. (herhalde ekmek çıkmayacağını anladı) kesinlikle aptal veya beceriksiz değildir. gayet başarılı bir şekilde kariyerine yön vermiştir. ilk önce tasarımda ekmek var diyerek tasarıma yöneliyor. tasarıma nazaran daha az çalışarak daha rahat para kazanılan sektör pr'ı tercih ediyor. pr'ında ömrünün tükeneceğini farkederek sosyal medya alanında kariyer yapmaya başlıyor. e bu da gayet zeki bir insan olduğunu gösteriyor.
 • sıradan, donanımsız, kendinin özel olduğunu sanma yıllarının göbeğinde sosyal medya aracılığıyla -mış gibi yaparak kendini tatmin eden bi kızcağız
  (bkz: bana da ne oluyorsa)
 • zeynepçim, seni twitter'dan takip ediyorum, sana bir haberim var, temsili ve x itemi konulu içerikler ömrünü tüketti. artık öyle tweetler atma canım benim. öptüm.
 • sosyal medyanın , y kuşağının , seda sayanı (tip olarak) bir de bu kız occupy gezi die tag başlatıp güzelim eylemi iyice dış mihrak kalıbına sokan kişilerin başında gelir
 • (bkz: fıstık)
 • sarı saçlı, kara kaşlı, koca burunlu ama sevimli strateji şefi.

  şapka paylaşımlarını seri halinde bekliyoruz.
 • acilen evlendirilmesine gerek olmayan beşik kertmem. her trakya insanı gibi ultra geyik olmasının yanısıra hiperaktif bir beşiktaş'lıdır kendisi. bir gün şangay'da göbek atarken bir gün edirne'de hamam sefası yapar arada fırsat buldukça strateji üstüne strateji üretir. festival gibidir katılmak isteyebilirsiniz ama giriş şifresini şanslı bi azınlık biliyor.