şükela:  tümü | bugün
  • 1974 bursa doğumlu güzeller güzeli tiyatro oyuncusu. donkişot tiyatrosunda oynamaktadır. şu sıralarda karmakarışık adlı oyunda rol almaktadır. çeşitli sinema filmleri vardır.

http://www.sinematurk.com/kisi/7516/zeynep-g�lmez
  • ne kadar az entry girilmiş hakkında. ben de çok şaşırdım. çok başarılı bir oyuncu. özellikle mimiklerini çok iyi kullanıyor ve öyle gerçekçi ağlıyo ki ve bazen dizide sinir krizi geçirdiği sahneler oluyo, gerçek zannediyorum. aynı zamanda çok güzel bir vücudu var anladığım kadarıyla. takdir ediyorum kendisini.
  • 10.07.1974 de bursa'da doğdu. ilk ve orta eğitimini bursa'da tamamladı. dokuz eylül üniversitesi güzel sanatlar fakültesi tiyatro bölümündan mezun oldu. mezun olduktan sonra 1996 ila 1998 yılları arasında, bursa devlet tiyatrosun'da sözleşmeli sanatçı olarak görev yaptı. 1998 yılında istanbul'a yerleşti. 1999/2000 sezonunda yalçın menteş tiyatrosu'da 2000/2001 szonunda kandemir konduk tiyatrosu'da 2004/2005 sezonun da oyun atölyesi'nde 2007/2008 sezonun da donkişot tiyatro'da ve 2008/2009 sezonun da tiyatro cef'te oyuncu olarak çalıştı. tiyatro oyunculuğunun yanı sıra birçok sinema, televizyon ve reklam çalışmaları yapmaktadır.bu aralar atv'deki alemin kralı dizisinde görülmektedir.
  • ben bu kadını sanırım ilk annem adlı dizide izlemiştim. oldukça çok sayıda yapımda yer almış meğer.

(bkz: http://www.diziler.com/…digi-projeler/zeynep-gulmez)

(bkz: ayıp ettik)
  • bu kadar guzel, muhtesem fizige sahip ve yetenekli bi oyuncu olmasina ragmen hakkinda cok sey yazilip cizilmemis yine soyleyesim geldi; muhtesem guzellikte bi kadin. neticede kadin yani.

aslan kirali sirf senin icin izliyorum hayatim.
  • keske unlu olmasaydi, keske ayni mahallede buyuseydik ve keske besik kertmem olsaydi. vallahi de diyorum ben calismak istiyorum deseydin izin verirdim.
  • sirf kendisine ulasabilmek icin aha simdi tviddir acmaya calistigim guzel sanatci. feysbukun varsa o daha iyi olurdu ama olsun. ask icin olmeli ask o zaman ask.
  • cocuklugumdur.
  • tiyatro kökenli olması dolayısıyla mıdır nedir fena zeki. 40 yaşındaymış tam. inanası gelmiyor insanın.