şükela:  tümü | bugün
  • zeynep ılıcalı, acun ılıcalı'nın resmi nikahlı eşidir.

şeyma ise acun'la nikâhsız yaşamaktadır ve gayrimeşru bir bebek yapmıştır. babasının soyadıyla takılmaktadır.

zeynep ılıcalı asil, şeyma subaşı ise avam bir havaya sahiptir.

zeynep ılıcalı tam bir hanımefendidir. şeyma subaşı iticidir.

zeynep ılıcalı, o kardan daha beyaz gelinliği hak ederek giymiş ve acun'a iki evlat vermiştir resmi nikahlı eş olarak. şeyma ise o bembeyaz gelinliği giyememiştir ve evet maalesef, paranın satın alamayacağı şeyler vardır.
  • zeynep ılıcalı aslan burcu kadınıdır, şeyma ise yengeç burcuymuş.

yengeç kadınını hiç sevmem isabet olmuş.
  • erkek evlat verme olayı kadına değil erkeğe bağlı, dolayısıyla acun erkek çocuk yaptıramamış, bir y kromozomunu verememiş oluyor.

hem gelinler yenince sıkıntı yok da damatlar yiyince neden problem ? erkek torunu olmayan 70'lik bir ninenin "oğlumun malını sikiciler mi yiyecek?" diye ağlaması aklıma geldi.

burda da o 70'lik ninenin kafasından kafalar görmek enteresan.
  • halkımızın sırtında taşıdığı prenslerden acun beyin ortancaları.
  • içlerinden biri "benim kocam beni aldatacak, üstüne bir de o kadından çocuk yapacak, ben onunla evli kalmaya devam edeceğim ve sonra asil, gelinliği hak eden, hanımefendi vs vs vs olarak anılacağım. vay arkadaş!.." diye düşündürten iki kadın arasında yapılan bir kıyaslama. öbür kadını onaylayarak yazmadım. ikisini de yolda görsem tanımam...
  • tasarım açısından önemli bir kıyas. biri iç mimar diğeri moda tasarımcısı olan bu iki hanımefasshgssdda.

farklarından çok benzerlikleri vardır. zevk ve mide açısından çok yakınlar. yani ikisi de sanatsal zevke sahipler, ikisi de insan olduğu için mideleri var. olağanüstü.
  • zeynep ılıcalı acun'a kalbini açmıştır, şeyma subaşı ise ...........
  • ikisinin de erkek zevki mide bulandıran cinsten.
  • resmi eş olmayan, fiilen digerinden daha 'resmi eş' olmuştur. acun'u zeynep ılıcalı ile birlikte anan mı kaldı? ne oldum degil ne olucam demeli.

arada boyle magazin entrysi girmek guzel oluyor, kafasi dagiliyor insanin!