şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yol yordam adlı itici parodi dizisinin ekibinden bir kimse. blog sayfasındaki kederli yazılarına baktıktan sonra arkaoda'ya bayramlıklarını kuşanıp gelen şen şahsın dublörü olduğuna eminim artık. ayrıca zaten üç-dört dakika süren mini korkunç videolarda bölüm başına on yedi kez ellerini birbirine vurarak oynadığı karaktere şaşırma efekti vermekten vazgeçmesi gerekiyor, genelde sizler gibi eve kapanıp yol yordam arayan entelektüeller değil de güne gidip böreğin tarifine şaşıran hanım teyzeler öyle şaşırıyor çünkü.
  • itici geliyordu sevmeye başladım.
    insanla şizofrenik duygular uyandıran seksi mi güzel mi çirkin mi tatlı mı gıcık mı bilemediğim. beni iki arada bir derede bırakan kadınlardan.

sigara içiyorsa içmese keşke. ergenlikteki sesini merak ediyorum.

tatlı kadın ama bence. ya siktir edin. dobra ve zeki olması bile yeter.

https://youtu.be/jz8coz7v5uu
  • izledikçe nefret edeceğimi düşünürken, izledikçe sevmeye başladım. ilginç bir noktaya doğru gidiyoruz.
  • bayağı uzun zaman önceden tanır o zamanlar pek bir anlam veremezdim kendisine ama son işleri kutsal motor da dönen geyiklerden sonra gördüm ki aynı biz. yani bizim arkadaşlarla yaptığımız geyiği çeviriyorlar resmen vallahi pes. son zamanlarda severek izlediğim ve güldüğüm nadir işlerden. good job karşim.
  • sana laflar hazırladım zeynep ocak

kıraathane; 'sinema goygoy programı yapalım' güzel fikrini çöp etmiş bir deneme. bunun sebeplerinden ilki sensin. (diğerleri ise hasan cömert'in muhabbetşinas olmayışı ve kaan karsan+utku ögetürk ikilisinin muhabbet dengi insan bulmakta zorlanması.)
    çünkü sinemadan ne kadar çaktığın meçhul ve overdose tiki ve 'entel' sentezinle boğuyorsun. hayvan'ı her yere sıkıştırman ve abuk ünlemeli soru cümleleriyle komedi çıkarmaya çalışman bir an önce ölsün.

kutsal motor kanalını gözümde piç eden şey sensin zeynep ocak. yerine sinemadan anlayan ve eğlenceli bir kadın bırak n'olur.
  • deli dolu hallerinden ötürü kendime çok yakın hissettiğim kişi. uzun zamandır kimseye böyle gülmemiştim.

tanım: kutsal motor'un olmazsa olmazı.