• bekleme salonu oyununun belki de tek izlenme gerekçesi.
    yakın zamanda babasının şöhretini gölgesine alması kaçınılmaz gözüküyor. sert bakışlar, eşsiz yüz hatları, femme fatale bir vücut ve ötesi.
    oyunun yönetmeni tolga yeter'in elindeki cevheri keşfedemediğini ya da şöyle yazayım değerlendiremediğini düşünüyorum. çünkü bu kadar dönüşümlü bir rolün hakkından fazlasıyla kalkma potansiyelindeki oyuncunun sınırlarını çok daha geniş tutup, sahneyi kışkırtıcı bir rüzgarla savurması içten bile değilmiş.
    oyun, dişil bir hikayeye sahipken ve zeynep özyağcılar'ın her an patlama ya da ani bir dinginleşmeyle silikleşip süblime olması mümkünken, tereddütlü anlar yaşadığını, bu anlarda yalnız bırakıldığını, yönlendirilemediğini üzülerek gözlemledim. tabii ki bu, benim gibi "mesleki deformasyon" yaşayan izleyicilere temas edebilecek bir yargı.
    yine de, yaşı ilerledikçe hayranlığımızı da katlayıp çoğaltacak bir isimle tanışmanın hazzı içindeyiz.
  • erdal ve güzin özyağcıların evangeline lilly'e,namı değer lostun kate'i, inanılmaz benzeyen kızları.
  • erdal özyağcılar'ın kızı, eğitimli bir dansçı ve eğitimli bir oyuncu. 2-3 seneye kalmaz adını çok duymaya başlarız. buraya da ben demiştim editi yaparız..
  • çok farklı bir çekiciliğe ve yüz hatlarına sahip güzel.. karmaşık bir güzelliği var.. on dakikadır bakıyorum, neden güzel geldiğini hala anlayabilmiş değilim..
  • yan profilden spartacus'teki sura karakterine benzettiğim oyuncu. yan profilden ama bak.

lost'taki kate'e benzetenler var, benimki daha mantıklı en azından.
  • bekleme salonu'nda şahane bir oyunculuk sergiliyor. tam dozunda bence. süper, harika, fevkaladenin fevkinde, hep böyle devam etmesi dileğiyle. hatta artık sinemada falan görürüz, güzel işlerle beyaz perde de izleriz diye umuyorum, kendisini alnından öpüyorum.
  • içinde bulunduğumuz dönemde karadağlar dizisinde boy göstermekte.
  • vişne bahçesinde insanı biraz yoran bir oyunculuk segrileyen genç yetenek.
    sürekli hafif öne egik durması bir evlatlıgı oynamasıyla da ilişkili olabilir tabii.
  • fatih demir'in üç adli kisa filminde oynayan yetenekli bir oyuncu.
hesabın var mı? giriş yap