şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ayşe özyılmazelin hakkında hiç entry girilmediğine şaştığım ablası.
    yemek fotoğrafçısıdır. rica üzerine portre fotoğrafları da çeker.

kişilik olarak kardeşinden çok farklıdır. bu fark direkt konuşma tarzından, hatta giyiminden de anlaşılır.
    zeka ve mütevazilik olarak da önde gider.
  • uzerinden vakit gecmis olsa da ne zamandir yazicam yazicam firsat bulamamistim yahu, sunca yillik yasantimda gormus oldugum ve analiz ettigim gelinleri toplayip cikarir, carpip bolersem, hayatimda gordugum en muhtesem guzellikteki gelin diyebilirim kendisi icin. izledigim goruntulere yansiyan mutlulugu, yine bir o kadar muhtesem ozenlikte ve sadelikte hazirlanmis gelinligi ve onu harikulade tasiyisi ile buyulendigimi ifade etmeliyim. bir kez daha anliyoruz ki iyi bir vucut ve yuz hatlari her zaman "guzel ve asil" bir gelin olmaya yetmiyormus, kendisine mutluluklar dileyeyim madem hadi bir de buradan... **
  • 10 numero bir hatun kendisi.
  • kardeşinden çok daha güzel üstelik sesi de güzelmiş.

youtube
  • buraların dolup taşmamasına şaşırdığım derecede güzel bir şarkı yapmış olan kişi. bugün bir restoranda tesadüfen denk geldim “zaman olur” şarkısına. dinlediğim andan itibaren müptelası oldum şarkının. önce jülide özçelik sandım söyleyeni, sonra şarkıyı sözleriyle araştırınca kim olduğuna, neci olduğuna dair hiçbir bilgim olmayan bu isme rastladım. şarkı caz esintili ve o kadar huzur veriyor ki kesinlikle dinlerken iyileştiriyor. sözleri de bir hayli güzel. mutlaka bir şans verip dinlemelisiniz.

“oysa gözler, içi gülsün diye bir ömür bekler
    arar durur aynalar hariç herkesi
    ah o gözler, hafif sulu olur ya bazen, özler
    gece gibi soğuktur oysa sözler
    yorar bizi, avutur da bazen
    hani olur ya bazen, kendini bulamazsın
    hiç ummadığın bir an tesadüfen rastlarsın
    zaman olur bir sokakta, zaman olur bir şarkıda
    hayat geçip gider anlamazsın”

linki de şöyle bırakalım: zaman olur
  • zaman olur şarkısı ile tanıdığım, kardeşinden çok daha güzel sesi olan fotoğrafçı ve şarkıcı.

sesi duru, düz, kıvrımsız öylece söylüyor. zaman olur şarkısının sözleri de çok güzeldir.

hani olur ya bazen, kendini bulamazsın
    hiç ummadığın bir an tesadüfen rastlarsın
    zaman olur bir sokakta, zaman olur bir şarkıda
    hayat geçip gider anlamazsın”