şükela:  tümü | bugün
 • öğretmenliğe aşık olan bir kadın. zannımca aşkından dolayı işini mükemmel yapan kişi dahada önemlisi karakteri ve düşünce yapısı dolayısıyla ilerde çok çok iyi bir yerde göreceğimizi umudettiğim kadın. siyasette onun gibilerin sayısını arttırırsak bu dünya hepimize bol bol yeter. hazır ankaradayken atıl be hocam :) kısacası "iyi" bir insan.
  bu entry burda kalsın ileride tanınacağından hiç şüphem yok.
 • benim hocam adlı youtube kanalında eğitim bilimleri dersi anlatan öğretmen. yukarıdaki arkadaş ileri görüşlüymüş hakikaten, şimdi tanınan ve sevilen birisi oldu zeynep hoca. seviyoruz kendisini, pozitif enerjisi hiç bitmesin , iyi ki var.
 • https://www.youtube.com/…pmsbn_wnwpnr1vsnm5za-dsqb9

  videosunu izledikten sonra yani ilk 20 dakikasını izledikten sonra "bende kpss ye ailem övünsün kendime ayırdığım zaman artsın diye giriyorum" bilincini açığa çıkarmıştır.

  taze ekmek kıssası aydınlanmama sebep olmuş, bakış açımı değiştirmiştir. ders anlatışından ziyade yaşama bakış açısını sevdim. asıl yapmak istediğim şeylerin planını yapıyorum şimdi ve kpss 2. plana düştü.

  yolu açık olsun, yüzü hep gülsün.
 • ders anlatımı güzel... diye yazmıştım daha önce fakat öyt videolarını kendimi zorlayarak bitirdikten sonra en azından öyt videolarının berbat olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. benim kitaptan farkım ne diye zorladığı ve kendince bulduğu yöntemler berbat bence, ayıca her kitapta olan önemli konulara üstünkörü değindi çoğu zaman.
  keşke eğitim bilimlerinin tüm deslerini ayşegül aldemir hocaya çektiselermiş, muhteşem olurmuş.