şükela:  tümü | bugün
6 entry daha
  • alanında yetkinmiş de çok nitelikliymiş de... niteliğini sevsinler onun. yahudilerden sabun yapan nazi doktorlar da gayet nitelikliydi. elinizde olsaydı, onları da alır mıydınız kadroya? yoksa devlete düşman, teröristlere dost olmak şartı önce mi geliyor sizin için? şu rezilliği bile savunuyorsunuz. iğrenç aq, iğrenç ya!
  • yanlış bir karardır. şimdi bunun eleştirilmeyecek hali var mı? sonra televizyon kanallarında konuşulunca yanlış olduğu anlaşılacak lakin iş işten geçecek ..
  • alanında uzmanmış. iyi pkk nın bazı komutanları da gerilla savaşında uzman, onları da tsk ya alalım sevgili gerizekalılar.

gerizekalı dedim ama demek istediğim başka. direk vatan haini deyince kutuplaştırmış oluyorum çünkü.

edit: gerizekalılıkta ısrar eden biri, “bu kadın yetmez ama evet diye çok çalıştı malum referandumda. demek ki akp lileri sevindirecek biri bu” diyor. e murat karayılan da imamoğlu seçilsin diye dağ kadrosuyla epey çalıştı gerizekalı? yoksa gerizekalı değil misin?
  • zeynep tanbay;eveeett,eveeettt,eveeett efektli yesiller ve sol gelecek olusumunun surrealist şarkisindaki dans eden kadindir.hani kim diyen olursa.eveeettt,eveeettt.rastlanti ve kaos durumu iste :)))şarki icin ayrica baslik acilmis olup detaya girmiyorum.
    https://youtu.be/othewamomg0

hayir bu sol gelecek olusumu halkciya,norvec halkina falan hitap ediyor galiba :))))

baskan icraat yap,git melen'den falan su getir.yoksa yalan olursun.
  • (bkz: şaşırmadık)

ekrem basgan çalışıyor hewal.
    ekrem basgan yalnız hewallere çalışıyor.

ekrem imamoğlu'nun hatalı kişileri, danışman yaptığını gösteren olay.
  • imam yanlamaya basladi dedigim durum. danismanlarinin hemen uyarmasi lazim tabi onlar istemediyse.
  • bugün şunu yazdıktan sonra bu başlığı görmem tuhaf geldi.

kendisi nitelikli bir elemansa sıkıntı değil fakat bu şahsın yerini doldurabilecek hiç mi kimse kalmadı türkiye'de? o kadar vatansever insan varken bu şahıs orda duruyorsa kusura bakmayın. o kadar gençler gençler diyoruz. niye aralarından seçmiyorsunuz?

ayrıca akp'nin yaptıklarını öne koyarken bu durumu aklamaya çalışanlar aslında omurgasız davrandıklarının farkında değiller. o zaman akp'yi eleştirirken niye chp'dekine göz yumuyorsun peki? ben akp o haltları yerken de eleştiriyordum. şimdi chp'yi de eleştiriyorum. anlayın artık bir yanlış başka yanlışı doğru yapmaz. biz chp'ye de akp'nin yaptıklarını yapmasın diye oy veriyoruz zaten.

bir de suçluysa içeri alınır diye ağlayanlar tam bir salak. böyle diyorsan sabahtan akşama kadar ortamlarda bu ülkede adalet yok diyerek gezmeyeceksiniz. lan akp neyi doğru yapmış ki bunu doğru yapsın? bilerek bu tipleri ortada bırakıyorlar ki ihtiyaçları olduğunda karşı tarafa iteleyebiliyorlar. hdp bile sırf bu yüzden kapatılmıyor.

kaldı ki ülkede terör örgütü hakkında övücü şeyler vs yazmak yasal olarak suçtur. buna rağmen pkk flamalarıyla ortalıkta fink atan, üniversitelerde bile yuvarlanan oluşumlar var. polis gezide ağzımızı burnumuzu kırarken bunlara müdahale ediyor mu? anlayın işte ülkede hukuk yok, adalet yok. bu yüzden bu kadın gibiler rahat nefes alıyor. terörü sırf silahla vs bitiremezsin. propagandasını kesmek zorundasın. hiç var olmamış gibi davranıp, karşıt fikirler üretirken dahi adını ağzına almamak lazım. bu gibi tipler terörü halkın nezdinde kabul ettirmek için varlar. bu yüzden göz yumulmaması lazım. ama akp sözde terörle savaştığı için ortamlarda fink atıyorlar.

kendisi azılı bir yetmez ama evetçidir aynı zamanda. akp vefa borcunu ödeyip içeri almamış bile olabilir :)

ekleme: araştırdım fakat bilgi bulamadım ibb'ye gireceği hakkında. yeni danışman olacağı söyleniyor fakat ibb'den açıklama yok. eğer böyle bir durum varsa imamoğlu çıkıp açıklama yapmalıdır ki yapacaktır da.
  • "kidin siçliysi içiri ilinir"

bak, yüzyılın yorumuna bak hele. hey maşallah. zekası kulaklarından petrol gibi fışkırıyor. içeri alınsa bu sefer de "iki tivit attı diye insanları içeri atıyorlar. demokrasi! özgürlük! halklar! kardeşlik!" diye kafa ütülerler.

sözde ermeni soykırımı tezine destek atan hiç kimsenin bu memleketin hiçbir kurumunda çalışma lüksü olamaz. isviçre mi lan burası?! oh anasını satayım. devletle kavgalı herkesi yerleştirin bir yerlere. aynı göreve getirilecek "ermeni soykırımı yoktur" diyen bir chp'li yok muydu sanki? hususi bunları seçiyorlar. bilerek, isteyerek... diyet ödüyor ekrem.
  • yeşiller ve sol gelecek partisine de diyet ödemesi gerek. sonuçta %15 lik bir dilim oradan geldi.:)))))) evetttt,evetttt

not:zeynep tanbay hanimefendi hep o ucube sarkiyi aklimagetiriyor ya.
  • skandalın daniskadır. ve körün gözüne parmak sokarcasına açıkça devletimize meydân okur, milletimizin ekseriyetinin aklıyla dalga geçilircesine alınan bu atama kararını savunabilen omurgasız, siyaseten bağnaz, şerefsiz orospu çocukları da savunmaya geçmişler: ‘ama işinde pek bir uzmanmış da esas olan liyâkat imiş..’ falan.

e o zaman murat karayılan denilen teröristbaşı şerefsiz de esasen bir makina mühendisidir; hadi onu da davet edip belediyenin teknik bir biriminin başına geçirin!

ekosmus bir projedir. biz bunu ilk günden bugüne dek dedik ve demeye devam edeceğiz.

türkiye cumhuriyeti devleti, kürtçü-mezhepçi chp yönetiminin meydan okuyacağı ve yalanoğlu gibi proje isimlerin müesses nizâma kafa tutacağı bir devlet değildir.

devlet, millet, tarih ve medeniyet düşmanlığı iliklerine dek işlemiş olanları ibb’ye doldurarak yürüdüğünüz yolun sonu hüsrânınızdan başkaca bir yere çıkmayacaktır.
151 entry daha