şükela:  tümü | bugün
  • kac gundur ismini merak ediyorduk en sonunda dun ogrenebildik. fenerbahce tv de okuldaki fener diye abuk bi program sunan melaike. program evet abuktur vesaire ama kendisi bizi bizden almistir. insanin onun gittigi okulda hoca vesaire olasi geliyor. kendisine kucak dolusu sevgilerimizi iletiyoruz burdan.
  • sadece sozlukculerin degil, dizi yapimcilarinin da ilgisini cekmis olacak ki, sonbahar'in yenı sezonunda karsimiza cikiverdi.
  • fenerbahçe eski asbaşkanlarından sait tandoğanın kızıymış kendisi.

(bkz: evladıma miras bu sevda)
  • saclarini sarartmis. cok kotu olmus coook.
  • fbtv'de yüzüne hasret kaldığımız spiker. oysa çok yetenekli ve fbtv'ye yakışan bir kızdı.
  • fenerbahçe tv'de haftanın konuğu adlı program ile tekrar ekranları başında kendisini hayranlıkla izleyenlerin karşısında olan güzel sunucu. "ne yapıyor, ne ediyor, nerelerde" diye merak edenler vardır belki.
  • (bkz: hazım körmükçü) denilen kişiden şiddet görmüş tam düğün öncesi!

sanırım fb tv sunucusymuş zaar beşiktaşlı olduğumdan ilk defa goruyorum kendisini.haber
    ayıptır günahtır lan! ilk defa gazete haberlerinde gördüm bu kadını , ne yapmış olabilir la sana bu kadın ne ? alıp sopayı seni ıslak ıslak dövuyordu da buna mı tepki gösterdin. bir de güzel bir oglu var galiba yarın bir gün annesinin biri tarafından şiddet uygulandığını öğrense o çocuk adamın damarlarından kan çekmez mi?
  • sabah bir magazin programında denk gelip izlediğim hatun. meğer müstakbel eşi olan (bkz: hazım körmükçü) den şiddet görmüş, yüzü gözü kan içinde. telefonla (bkz: söylemezsem olmaz) programına bağlandı. anlattı olayın perde arkasını. sonra da onu çok sevdiğini bir abi, bir baba, bir sevgili, bir eş, bir hayat arkadaşı, bir dost yerine koyduğunu, bu yaşadığı durumun ölüm acısından da ağır olduğunu, bu olayın yaşamasıyla duygularının yok olmadığını, hergün bunun muhasebesini yaptığını filan söyledi...çok üzüldüm açıkçası.

ardından başka bir programa hazım körmükçü bağlandı. o da çok üzülmüş belli ki. çok pişman...ağlamaklı konuşuyor...birbirini gerçekten seven insanlar neden böyle birbirinin ağzına sıçıyor? evet kaba kaçtı biliyorum sıçmaktan başka birşey bulamadım bu durum için. ama tam olarak bu! ufak tefek şeylerden birbirini bu kadar kırmaya yaralamaya, ilişkiyi geri dönülmez yollara sokmanın ne alemi var? insanın karşısına sürekli seveceği, anlaşacağı biri çıkmıyor ki! çıktığında da ne diye onu yok etmek için bu kadar çabalıyor insanoğlu?

geçen gün (bkz: pablo neruda) nın bir dizesini okudum:
    (bkz: yaralayan ölene dek yaralanmıştır)
    iki taraf içinde gerçekten kapanmayan yaralar açıldı. umarım en kısa zamanda toparlanırlar. niyeyse sabah sabah çok etkiledi bu olay beni. işe geç gideyim biraz tv, çay kahve keyfi yapayım derken bir buhranın içine giriverdim. galiba benim de kapanmış yaralarımı acıttı.
  • eski esi daum un yardimcisi ayhan tumani olup 2010 sezonu sampiyonlugunun son macta kactigi günün izleri yaptigi hatta bir anlamda yapamadigi dügününe yansimisti. sasali bir dügün yerine sade bir nikah töreni ile evlenmisti.

ayriligin ardindan hazim körmükcü ile gördük kendisini. maalesef kadina siddet mevkii ve makam tanimiyor. kendisi adina gönül isleri pek iyi gitmiyor.
  • adamın eski karısı da etme bulma dünyası diye açıklama yapmış.çünkü söylenene göre adamı karısından ayırıp öyle nişanlanmış. ne olduysa olmuş ama cidden çok fena olmuş. kadının ağzı burnu kan içinde kalmış dişleri kırılmış. üstelik kavga kıskançlıktan tutkudan falan değil ev işleri, para, taşınma gibi kıytırık sebeplerden çıkmış. kadın resmen rezalet bir ilişki bitişi yaşamış. bi de ertesi gün ev işleri için birbirine girmiş iki insanın karizmayı kurtarmak için "birbirimizi çok sevdik" demesi çok komik. birbirinizi sevseniz ne olacak yaşanan rezalet ortada. böyle kadersizlikler hiç şeyma'nın başına gelmez nedense.