şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: eşinin canı baklava çekince iki tepsi alan kociş)
    açıkçası bu kadının tvdeki gelin evi programına çıkan kadınlardan hiçbir farkı yok. ya da yeni gelin evleri facebook sayfasındaki kadınlardan.
    tek farkı o kadınların bir tık üstünde zengin olması.
    şu resimde giydiği gelinlik ne kadar zevksiz olduğunu kanıtlar cinste, ablacim kocanın sana ilk gece için aldığı kıyafeti gelinlik olarak kullanmış gibisin :)
    ayrıca instagram'da surekli olarak kocamın piremsesiyim imajı çizmiş, tamam sen kocanın piremsesi olabilirsin ama bunu gözümüze sokmana ne lüzum var.
  • tatile kocişi ve fotoğrafçılarıyla giden kadın. 3lü ilişki, süper. bu arada kocişi gayrimenkul danışmanı imiş. nasıl bir gayrimenkul danışıyorlarsa, feci para kazanıyor gibi.

neyse, zenginin malı yine züğürdün çenesini yordu.

ekleme:
    olm yalnız meraktan stalklarken bir röportajını buldum ve şunları anlatmış;

"gezdiğiniz 30 ülke’de en çok neler sizde kalıcı izler bıraktı?
    - çok var. örneğin venedik’te kanallarda gondolla gezmek çok keyifliydi. amerika’da lakers maçını izlediğimiz günü de unutamam. bence yolu düşen herkes bilet alıp izlemeli. dubai’de burç halife’nin (gökdelen) en üst katındaki manzara adeta şaheser. "

ben harbiden düz adamım veya memleket aşığıyım. tabi ki buralara da gitmek isteyebilirim ama çok umrumda değil. eminönü'nde balık ekmek yemek, unkapanı'nda pilav yemek, kız kulesine bakarak seyyar çaycıdan çay almak gibi muhteşem şeyler yapabiliyorum.
  • vasıfsız bir sosyal medya şeysi.

sabah sabah milliyet gibi bir gazetenin internet sitesinde ''türkiye taarruzda'' haberinin hemen altında kendisinin haberine denk geldim.

abla elinde baklava tepsileri ''kocişimde baklavacı da delirmeceler'' diye paylaşım yapmış ve binlerce beğeni almıştı.
    arka planda daire içerisinde alınmış bir baklavacı kafası üzerine yazılmış ''ekşi sözlük yazarı'' ifadesinden sonra gerçekten merak ederek haberin içeriğine girdim.

aaaa o da nesi!
    abla görgüsüzün teki çıktı rıza baba!
    gözümüze gözümüze zenginliğini sokuyor...
    işin garibi binlerce kişi de bunu beğeniyor.

bizim ülkemizde zenginlik, villalar, yalılar, lüks yaşam, lüks arabalar... böyle şeyler çok sevilir.
    hatta öyle bir durumdayız ki insanlar içerisinde yalı olmayan dizileri bile izlemiyor.

neyse ablaya görgüsüz dedim hakkını helal etsin.
    baklavalar anasının ak sütü gibi helal olsun. afiyet bal şeker olsun.
    zira sizin gibi zeki insanlar olmasa, bu insanları güdecek, yemini verecek kimse olmaz.
    bol kazançlar abla.
  • moda bloggerlığı yaptığı söylenen hatun kişi... eşinin canı baklava çekince iki tepsi alan kociş sayesinde tanıdık kendisini...

koca parası yiyor demenin edepli yolu bu olsa gerek o dünyada... boş gezenin boş kalfasıyım, adresimiz belli olsun mantığıyla götlerinden iş uyduruyorlar bu tarz hanım kızlarımız...

görgüsüz ve kalitesizliğini bir şekilde gizlemek, egosunu tatmin etmek kolay değil, yurt dışı gezilerden fotoğraflar, her pozunda kocişine sarılmalar, öpüşmeler, koklaşmalar, tam bir kezbanvari portre çiziyor, tek bir farkla, kezban popülasyonunun %99'undan daha fazla paraya sahip olmak... e para fazla olunca sergileyecek şey de çok oluyor...
  • valla istediğiniz kadar götünüzü yırtın kezban, görgüsüz, kalitesiz, cahil falan diye ama bu kadının taş olduğu gerçeğini değiştiremezsiniz. o yüzden hiç kıskanmayın lan ibneler. hayatınız boyunca böyle bir kadınla beraber olma ihtimaliniz sıfır amk.

edit: kendisinden artık bir teşekkür mesajı bekliyorum.
  • 210.000 takipçisi olan biri için, fotoğraflarının 5000-10.000 arasında beğeni alması yüzde 4 beğeni oranı ile devam ettiği anlamına geliyor. eğer gidip birilerinden takipçi satın almadıysa falan, kendisinin pek beğenilmediğini çıkartabiliriz bu hesaptan. bence ya fotoğrafçıyı ya da kocişi değiştirmeli.
  • cok sukur ki bu sonradan gurme arkadasla ilgili baslik acilmis.

ben kendisine ilk denk geldigimde gecen seneydi.
    ıstanbulda dugun fotografcilarinin epey iyilerinden olan ikihayatbirkare de gordum ilk dugun fotograflarini.
    bu fotografci arkadaslarla yakinimin dugunu sayesinde kendi memleketimizde tanismis dolayisiyla instagramdan da islerini takip ediyordum.ozellikleri efsane guzel is cikarmalari ciraganda bilmem ne yalida ve turevlerinde iyi ucretlere iyi isler cikarmalari ve ciftlerinin maksimum bakin gercekten maksimum 2 adet fotogrflarini paylasmalari.
    ancak bu zor ciftiyle nasil bir anlasma yapilmissa allahim 2gunde bir harika dugun harika gelin harika damat harika pre wedding cekimi roma ay ay harikayiz.

arkadasim biz okeyiz sen pr yaptirip paranla fenomen olacaksin da bu kadar itici olmaya ne gerek var.
    fotograflarin altindaki
    ya ben ne sansliyim siz olamassiniz
    ya biz cennetteyiz siz gelemessiniz

zeynepcim 90 li bir bebesin
    gecenlerde youtubeda bir programa katildigini da gordum 2 kelimeyi bir araya getiremiyorsun.
    zengin sus bebe'sisin.
    ay paranizi da marsda yiyin isterseniz
    venedikte gondolla gezmek supermis (az once entryde okudum)
    ya venedigin hangi ulkede oldugunu bilmeyen de venedik=gondol bagini kuruyor.

zaten turkiyedekilerin tek amaci dugun,babyshower,kina..bla bla
    esnasinda
    "benim cok param var" "hayir benim daha cokk param var"
    "acilin enn cok benim param var"

herkes diyorum.ustune banka hesaplarini+tapularini assin sen sag ben selamet.
    boyle gormemislere de maruz kalmayiz.