şükela:  tümü | bugün
  • gelin evi videosuyla işeyerek gülmeme neden olmuş komik bir kadının instagram hesabının adıdır.
  • instagram hesabinda baya komik videolari olan komik kadin. gercekten tespitleri harika
  • normalde video izlemeyi hic sevmem. ama bu hatunun videolarina bayiliyorum. gercekten komik, dogal, eglenceli, ironik.
  • karşıyaka'da o kadar gezerim bir kere denk gelemedim kendisine.
    genellikle kadınsal mevzular hakkında videoları vardır, oldukca basarılı videoları mevcuttur.
  • sözlük sayesinde öğrendiğim insan.

genellikle kadınların kendi aralarındaki aile,eş, çocuk, gelin, kaynana... diyaloglarını tema alıyor. haliyle bana fazla hitap etmedi. lakin güzel oynuyor. özellikle girdiği role uygun mimik ve kıyafetleri iyi uyduruyor. yolu açık olsun.
  • oldukça iyi lohusa videoları çekiyor.bir tutam kendinden görmemek mümkün değil.
  • pek tatlı bir hatun kişidir. oyunculuk eğitimi almış mıdır, bilmem, ama yetenekli olduğu aşikâr. umarım videoları kesintiye uğramaz.
  • tespitleri gözlemleri kesinlikle çok başarılı. üstelik oynarken genellikle kadın kişisinde olan oynarken ağzım yüzüm yamulunca çirkin görünür müyüm kompleksinden uzak olması videolarını daha da gerçek ve başarılı kılıyor diye düşünüyorum.üstelik hemşerim helal kız zeynep, gürse birsel seni kesin kadrosuna almalı.
  • miray akovalıgil ile beraber takip ettiğim nadir kadınlardan. inanılmaz tatlı inanılmaz yetenekli. an itibari ile izlemediğim videoları falan da kalmadı. videoları da yaprak sarması misali uzun emekler var, yapması saatler yemesi saniyeler sürüyor.
  • guzel, zeki, komik, yetenekli, mutevazi, icten. daha ne olsun hakikaten, bayiliyorum kendisine. aslen meslektasim ama meslegi ben icra ederim, sen harcanma zeynep.