• youtube'da şeffaf tv & gazete isimli kanalda rıza zarrab davasını takip eden, bilgiler aktaran hatun.

https://www.youtube.com/watch?v=wct-r4n95c8

kendisine en güzelinden powerbank göndereceğim yakında şarjı bitmesin *
  • konuştuğu şeyler çok mantıklı olmakla birlikte lafı dolandıra dolandıra anlatmasıyla insanı yoran hanım. daha izlenebilir olması için daha kısa ve öz anlatması gerekiyor.
  • amerikada yaşayan, tüm sarraf davalarına katılmış ve birazdan da ilk duruşma sonrası olan bitenleri fb sayfasından anlatacak olan taş hatun.
  • benim de dün haberimin olduğu yaptığı kaliteli habercilik sayesinde takip ettiğim kişi. başarıların devamını diliyorum. şu an zarrab davası ile ilgili yaptığı canlı yayını dinliyorum.
  • (bkz: zeynep erkan) şu başlık ile birleşirse bu başlık daha iyi olur sanki.** onun haricinde zarrab davasıyla ilgili videolarını çok beğendiğim an itibariyle amerikada yaşayan gazeteci . tarafsız güzel yorumluyor. güzel iş yapıyor . tebrikler efendim.
  • 13 dakikalık videosuyla her şeyi net olarak anlatmaya çalışmış. kendi üslubuyla da olaya heyecan katmaya çalışmış. şu an en net bilgiyi o veriyor sanırım.

video linki
  • anladigim kadariyla savciya baya baya abayi yakmis. yakisir sana zeyno.

saka bir yana, arkandayiz zeyno. seni yedirmeyiz.
  • savcının karizmatik ve sert üslubundan oldukça etkilenmiş hanım ablamız. bizim savcılara bakıyorum bir de; mahkemede uyuyorlar, "canım iddia makamım!"
  • akp, akp hükümeti yetkilileri ve akp yandaşları için "ilkokul mezunu imamın sümüklü mendilini yiyenler" yakıştırmasını yapan kadın.
  • bağımsız gazeteci diye yutturulmaya çalışan, sadece eline kamerayı alıp sağa sola sallayan kadın. sinir bozucu lise hocası konuşması gibi bir ses tonu ve diksiyonu var. bilgisiz de. fetö'nün savcı ile ne alakası olurmuş, böyle diyor. bir de sürekli videoyu izleyenlerin sayısını söyleyerek ve 4900 şu anda diye mutlu bir şekilde bitirmesi de komik sadece. türkiye ye gelse 4900 kişi havalimanında çiçekle kendisini karşılayacak gibi sevindirik.
hesabın var mı? giriş yap