aynı isimde "zeytin ağacı" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
640 entry daha
  • ana konusu prezervatifin yeri ve önemi olan dizi.

----spoiler----

şimdi ada'nın evliliği sürecekti ta ki kocasının kaçamağının hamile kaldığını öğrenene kadar. ne lazım bir adet prezervatif.

ada toprak ile birlikteyken hamile kalıp kürtaj olduğu için travma ya da suçluluk duygusu yaşamayacaktı. ne lazım bir adet prezervatif.

toprak ada'yı bırakmak zorunda kalmayacaktı. ne lazım prezervatif.

sevgi'nin annesi sırf hamile olduğu sevmediği bir adamla ömür geçirmeyecek, sevgi'ye travma yaşatmayacaktı. ne lazım bir adet prezervatif.

----spoiler----

oyunculuk kısmına takılmıyorum zaten iddialı olsalardı bu kadroyu oynatmazlardı. karakteri canlandırmak başka, oynamak başkadır. oynamışlar, paraları cukkalamışlar allah bereket versin.
  • güzel bir dizi. oyuncular da gayet iyi. devamı gelmeli, gelsin. :)
  • devamının adı incir ağacı olacakmış. ocaklara dikilen o kadar incir ağacının şerefine.
  • sadece dizideki karakter zaman beyin işlediği konunun iyi olduğu, geriye kalan her şeyin yapmacık ve her şeyin çok hızlı gelişip sıkıştırıldığı bir dizi.
  • ismail saymaz'ı tekne kaptanı olarak izleyebilirsiniz. aferin ama diksiyonu epey düzeltmiş.
  • çok kötü gerçekten peki neden kötü?

diyaloglar oyunculuklar mimikler kahredici seviyede acınası.

saçma sapan tesadüfler vb durumlar var. ben sadece 1 bölüm katlanabildim.

lise tiyatro giriş için uygun senaryo dizi sadece oyuncular para kazansın diye çekilmiş gibi helali hoş olsun.
  • heh bir bu eksikti dediğim dizi...

hiç mi utanmanız yok... cahil kesimin zaten saygı duymadığı bilim irfan tıp gibi kavramlara ülkenin yüzde 80'ininden fazlası kafayı yemişken para kazanıcaz diye yapacağınız pr dizisine sokayım...

hayırlı işler hepinize... zavallı kanser hastalarının da parasını yerken boğulursunuz umarım...
  • taze bitirdim geldim. ben çok beğendim. kızların dostluğu mükemmeldi hayatımda en çok aradığım iki şey böyle dostluk ve tutkulu bir aşk. yayında, yapımda emeği geçenlerin ellerine sağlık. başrol oyuncusu tüm kadınları alnından öpüyorum muhteşemdiniz hepiniz. hafif kusurlu olan güzelliklerinizle beni mest ettiniz. şahaneydi. anlatılana olay örgüsünede bayıldım. izleyin, izlettin.
  • ilk bölümde bıçaklanan baba erkan ocaklı ya benziyor.

dizi tam bir leş. oyuncular patates. konu 58 milyonuncu kez işleniyor.
  • çoğu noktada of bu ne saçmalık desem de adam gibi dizi kıtlığından dolayı izledim. biri murat boz'a oyuncu olamadığını da anlatsın artık.
10 entry daha
hesabın var mı? giriş yap