şükela:  tümü | bugün
 • link
  yeni link

  linkte görülen sorgu, bu sorgulardan birisidir.

  gayet anlayışlı, koruyucu, şefkatli askerlerimiz ufak çaplı sorgu sonrası şahsı öso kuvvetlerine teslim etmişlerdir.

  bizden çok daha anlayışlı, şefkatli, öso birliklerince de ağırlandıktan sonra mevcut şahıs yüzünde güzel bir tebessüm ile yoluna devam edecektir. esen kalın efendim.

  eşit: ironi bahsettiğiniz şey hususunda yok. itibar zedeleyen bir durum var ortada. savaşta duygusallık
  değil rasyonellik vardır. ilgili video ise tamamen rasyonel gerçektir.
  ancak bu olayın videosunun olması acı bir durum tabi.

  eşit2: milli duyguları olan haysiyetli bir türk'üm.
  askeri disiplinden yoksun askeri eleştiririm. devletini temsil ediyor.
  öso'nun kendinden daha gaddar davranacağını askerimiz de biliyor.
  ironim ise tam bu noktada başlıyor.

  eşit3: gg ihtimali varsa modlar el atabilir. *
 • bu muamele ve bunun videoya çekilip servis edilmesi teslim olacak hatta bize belki kritik bilgiler verme potansiyeli taşıyan pkk lıların teslim olmamasını sağlar başka da bir işe yaramaz.düşman yaratmak mı istiyoruz düşmanı etkisiz hale getirmek,teslim almak mı?
 • masumsa yazık, teröristse az bile yapılmış
 • teröristse gebertilsin geçilsin ama böyle videolar pkkya büyük propaganda fırsatı doğuruyor. abd milyonlarca insan öldürdü ama başı ebu gureyben ve guatanamodan derde girdi. düşük ihtimal ama eğer sivilse zaten bedelini eninde sonunda ağır ödetirler. malum ypg sivil kıyafetlerle saldırıyor, kimin ne olduğu belli değil.

  öso elemanın derisini yüzmüştür herhalde. arkadaki çember sakallı kedi gibi ağzının suyunu akıtarak bakıyor.
 • askerlerin akıllı telefonlarını elinden almazsak bu olaylar kötü sonuçlar doğuracak. türk ordusu oraya barış için gidiyor. ve türk ordusunun bir duruşu var. asker yeri geldin mi infaz da eder sert bir sorgulama da yapar. ama bunu gizli yapmak gerekiyor. her boku video çekip atmak neyin kafasıdır. bu adam o sorguda bir şey itiraf etse bu video yayınlandıktan sonra o itirafın ne anlamı kalacak?

  terörist acımadığımı bilen biliyor. geçen böyle bir işkence videosuna birisi "bu işkenceyi görecek terörist çatışmada asla teslim olmaz çatıştıkça daha fazla kayıp veririz bu da yine ordumuza zarar verir" demişti. altına imzamı atıyorum. bu videolar türk ordusuna zarar vermektedir.

  allah askerimizin yardımcısı olsun.
 • teröriste sorguda dayak hatta işkence vardır. dünyanın her yerinde bu böyledir. yanlış olan bunu videoya çekip servis edecek kadar ahmak olmak.

  videoya çekip internete veren asker/askerler cezalandırılmalı ve operasyon bölgesindeki askerlere akıllı telefon kullanımı yasaklanmalı. bu kaçıncı allah aşkına.
 • şüphelinin değil atgm ile tankımıza yapılan saldırının faillerinden birinin sorgusu. yakalanınca da hemen çoban oluyor, annesi türk oluyor, fistan falan çekiyor bazı orospu çocukları. çöğ annayışşı, şöfxatli hewele höwele diye ironi kasmaya çalışıyor bi de ağzını siktiğim. üzerine bomba bağlayıp kendini patlatan yabaniler insanlık dersi vermeye kalkmıyor mu amk.
 • barış pıtırcıklarını ortaya çıkaran başlıktır.

  85 milyon'un vatanına kast et. barış getirmek için gelen yüzlerce vefalı askeri de şehit et, adına savaş de. ama yakalanırsan, başı yarıldı diye laga lüga et.

  az bile yapmışlar. bu yavşaklardan alınacak her bilgi gereksizdir. direk kafasına sıkarken çekmeliydi videoyu. türkiye'ye getirseler, etkin pişman olacak amk.

  kafasından kanı nasıl da hörletmiş. helal olsun. ellerinden öpüyoruz.
 • ne olursa olsun, davranış ve esire müdahalenin sorgulanması gereken sorgudur.
  tamam biz bir savaştayız, kurtuluş savaşından beri fiili olarak ikinci (ayşe tatile çıktı) fiziki müdahâlede bulunuyoruz ancak müslüman olanlar için (türkiye cumhuriyetinin çoğunluğu müslüman) peygamberin savaş esirine olan davranışı herkesçe bilinir.
  ancak şu da var, orada olmayan bilemez. bir de bu açıdan bakmak lazım.
  şahsım çok kararsız kaldı görüntüleri izlerken.
 • kendi elimizle kendi aleyhimize kanit vermekte ustumuze yok.

  oradaki askerlere akıllı telefon kullanmak acilen yasaklanmalı.