şükela:  tümü | bugün
50 entry daha
 • içlerinde nedamet getirecek birinin olduğunu düşünmediğim güruhun başına gelen olay. yarın incir ağaçlarını koruyanlara da saldırmak üzere şimdilik "pause" tuşlarına basılmıştır.
 • sakın bir yere ayrılmasınlar, "haklarını aramak için" orada beklemeye devam etsinler. gelen polisten, jandarmadan (hatta müstakbel meslektaşlarından olursa tadından yenmez) gaz yiyip kelepçelenip bir kulübeye tıkılsınlar da ilahi adalet dört dörtlük tecelli etsin...
 • önce köpekliğin geri dönmesidir diye başlayacaktım, sonra köpeklerin ne kadar onurlu, şerefli hayvanlar olduğunu hatırlayınca değiştirdim. sen kapı önünde böyle adilik peşinde koşarsan başına gelen müstehaktır. keşke bunların bu halleri diğerlerine de ibret olabilse ancak bunu ne haberlerden duyabilirler ne de buralara gelip bu yazılanları okuyabilirler. ancak bunları yazarken aklıma geldi okuyabilecek ve ibret alabilecek birileri var.
  aktroller bakın buraya, yazdıklarınız ve yaptıklarınız suç. yarın rüzgar tersine döndüğünde ilk size hesap sorulacak bakın ve ibret alın bence.
 • mahkeme yurutmeyi durdurma karari vermis, kolin de guvenlik sirketiyle anlasmasini feshetmis.

  ıs durunca calisanlarin issiz kalmasi durumu.

  hepiniz greenpeace calisanlarisiniz da kolinin guvenlik taseronlarina oh olsun diyebiliyorsunuz.
 • kendileri normal sekilde maasli calisan insan olmayan, cuneyt arkin filmlerindeki mafya fedailerine ozenmis kisilerin isten atilmasidir. bu nedenle vayyy bu insanlar issiz kaldi, yagmur yagdi diye uzulecegim yok.

  zaten etrafima baktigimda bu meslegi tercih edenler genelde kafa veya beden yorucu bir is yapmaktan kacinan, gidip iki ay ozel kurslar ile sertifika alan ve bu ise girisen kisiler.
  genelde is hayatlari skunet icinde gecer ve maaslarini duzenli alirlar. olayli zamanlar nadirdir. onda da cok bulasmamayi, bulasirsa da goruldugu gibi duzeni saglamayi degil, fedailik yapmayi tercih ederler.
 • şimdi de biraz siz sürünün, siz ağlayın, siz yalvarın bakalım... 3 kuruş para için o köylülere saldırırken, insanları taşlarken, ağaçları ağzınızdan salyalar akıtarak zeytinleri köklerken bunu da düşünecektiniz... sizler ve sizin gibi onursuz satılıklar bugün zırlar yarın yine onursuzca aynı işi yaparsınız... hâlâ hakkımızı istiyoruz diyebiliyorsunuz... onursuzluğun hakkı budur!
 • daha başlangıçtır. hakları olmadığı halde uyguladıkları şiddet sebebiyle yaralamadan falan da dava açılmalıdır haklarında.
  canım yaa, sanıyor muydun ki o işveren arkanda duracak senin!
 • tam bir sıra sana da gelecek vakası. koruduğun savunduğun güçler yarın senle işi bitince seni de sokağa atacak? bunu anlamak için maalesef böyle olayların gelişmesi gerekiyor. bu adamlara da yazık.
 • kapitalizmde en kolay insan harcanır.
 • ders olsun ibnelere dediğim durumdur. siktirin gidin polis olun lan özel güvenlik neymiş? hem bak onda döve döve adam öldürsen bile ceza almıyorsun. kodumun onursuzları.
61 entry daha