şükela:  tümü | bugün
  • umarım 2017 senesinde de yapılır diye umduğum festival. bence türkiyedeki elimizde kalan festivallerin en iyisi.
  • dört gözle beklediğim festival.
  • bu seneki gibi olacaksa gitmeyeceğim festival.

gölge alanı olmayan, leş gibi toz duman içinde, banksız sandalyesiz, duşsuz tuvaletsiz, sadece biralı olacaksa gene almayayım ben hafız.

bu yılki saçmalıkları yazmıştım.

(bkz: #62618948)

(bkz: #62706688)
  • biletleri satışa çıkmış olan festival.

kamp+ kombine 130
    kombine 110 lira

ayrıca biletix satışlarında zrf bileti alanakuşadası gençlik festivali 2017bileti 1 liraymış.

biletix
  • inş bu sene de giderim dediğim fest
  • facebook sayfasından bilet satışının başladığını duyurdular.
    sanki bana sziget festivali de 1 yıl öncesinden duyuru yapıyorlar. ülkede hala bir festivalin olduğuna şükrederek yine gideceğiz, paramızla hizmet adına rezil olacağız.
    merak konusu olan soru ise ekşiköy olarak yine birleşecek olup olmadığımız. kutsal ekşiköy muhtarımızı yine sahalarda görmek isteriz.
  • belli dönemde alırsak yine kuşadası 1 lira olan festival. bu yıl kuşadasında 1 liraya 3 gün müydü 4 gün mü hatırlamıyorum, yedim içtim deli gibi eğlendim hayatımda 1 lira vererek yaptığım en güzel şeydi, genel olarak da güzeldi zaten. seneye 1 lira olmaz dedik yine olmuş çok ilginç.

o dönem müsait olursam yine gideceğim yine kamp atacağım. çünkü pislik içinde yaşamak; kumların burnuma girmesi, tuvaletlerden sidik ve bok fışkırması, sidik kokulu denizinde yüzmek, gece karanlıkta çadırımı bulamayıp etrafta boş boş dolanmak, duş sırasında 20 dakika beklemek hoşuma gidiyor. çünkü aptalım. fakat yine de alacağım. aptal olduğumu söylemiş miydim?

edit: aldım. bakalım hayırlısı.
  • kuşadası biletinin nasıl 1 liraya alındığını anlyamadığım festival. biletixte ikisini aynı sepete koyunca mı düşüyor, zeytinliyi ödedikten sonra mı kuşadası 1 lira oluyor. nasıl işliyor sistem?
  • oradayken lanet etmiştim sırasına, tuvaletine, rüzgarına, kumuna.. döndüğümde hasta olmuştum deli gibi mikrop kapmıştım bir daha da gitmem demiştim ama sikerler deyip karar değiştirdim bugün.

bu sene yine gideceğim.

bunu alana kuşadası festivali 1 liraymış.

onu da alacağım. ona da gideceğim.

kıps.