şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 2018 nba draftında ilk turun sonlarından gitmesi beklenen über atletik basketbolcu. draft steali olabilir.
  • zach lavine' i andıran bir atletizme sahip olmakla birlikte oyunun defans kısmında da istekli bir basketbolcu, yaşının çok genç olması da başka bir artı olarak düşünülebilir.
  • brett brown tarafından kawhi leonard'ın gençliğine benzetilen isim.
    ben ikna olmadım mikal bridgesi yok yere göndermiş olmadığını göstermek için söylüyor bana kalırsa. göreceğiz..
  • sixers'ın yeni çaylağı. summer league'de ortalama bir oyun oynasa da birkaç pozisyonda gerçekten de kawhi leonard esintileri verdi, inanılmaz atletik ve yetenekli bir oyuncu olduğu çok bariz fakat henüz çok ham. ayrı ayrı bakıldığında pas ve şut desen beklenenden daha iyi, defans desen ara ara kaybolduğu anlar hariç hep iyiydi, atletizm desen hayli hayli var zaten ama bir bütün olarak baktığımızda oyun tarzı henüz pek oturmamış. boyu oynamaya çalıştığı oyun tarzı için biraz kısa kalıyor fakat henüz 19 yaşında, yüksek ihtimalle uzayacaktır.

sixers bu sene çok da iyi bir free agent dönemi geçirmiyor ve şampiyonluk hayallerini 1-2 sene daha ertelemek zorunda kaldılar, bu seneyi fultz başta olmak üzere gençlerin daha da gelişmesini bekleyerek geçirecekler. smith de bu durumdan dolayı çok olmasa da süre bulacaktır diye düşünüyorum. atletizmini göz önünde bulundurursak simmons ve fultz ile beraber fast breaklerde güzel enstantaneler sunacaktır.
  • (bkz: zadie smith)
  • tipik bir 76ers caylagi olarak sezonu buyuk ihtimalle kapatmis gibi gorunen oyuncu. tuhaf olan normalde sezon icinde donmesi beklenirken, susam alerjisini hastaligini kotulestirip, tedavisini geciktirmis. 76ers saglik kadrosu kendisinin yer fistigina alerjisi oldugunu biliyorlarmis ama susama alerjisi oldugunu bilmediklerinden boyle bir sonuc cikmis maalesef ortaya. 76ers'in uzerindeki lanet bitmek bilmiyor.

https://www.theringer.com/…tler-zhaire-smith-update