şükela:  tümü | bugün
  • zhiyun markasının telefonlar için ürettiği gimbal. osmo mobile ile karşılaştırıldığında fiyat performans olarak gayet tatmin edici sonuçlar veriyor. neredeyse osmo’nun yarı fiyatı. ekstra özellikleri de cabası; telefonu dik konumda bağlayabilme ve zhiyun smooth q’yu powerbank olarak kullanabilmek de bunlardan bir kaçı. kamerası iyi bir telefonunuz var ise dji osmo kıvamında stabil görüntüler çekilebilir.
  • bugün elime ulaştı kendi çapımda yakında youtube a bir inceleme videosuda yüklerim. genel olarak beğendim ama 500 lira eder mi diye sorarsanız evet eder
  • o kadar iyi ki adama sırf iyi kamera sahibi olmak için yeni telefon aldırır.
  • öyle çok yeteneksiz biri değilim yanlış anlaşılmasın da yazılanlardan, çekilen inceleme videolarından biraz farkı şu ki, kullanması, stabilize etmesi, çevirmesi etmesi hiç de kolay değil bu gimbalın.
  • kullanma kılavuzu okunmadan kurcuklanmaması gereken gimbal. sinirden yere fırlatıyordum. alacaklara tavsiyem öncelikle modlar arasında nasıl geçiş yapılacağını iyice öğrenmeleridir.
  • zhiyun smooth q hakkında bir inceleme videosu yükledim. umarım işinize yarar.

inceleme videosu