şükela:  tümü | bugün
  • sarımsak gibi kokmaz ama.
    edit:ilk entry silinmiş uyarısı editi:sarımsak özlü,saç dökülmesini önleyici şampuan.
  • eczaneye (bkz: placenta) şampuan almaya gittiğimde, birden aklımı çelen şampuandır. sarımsak özlü olması ve bu öz sayesinde saç dökülmesini önemli ölçüde azalttığı iddia edilmektedir. üzerinde kesinlikle sarımsak kokmaz uyarısı bulunmaktadır. denedikten sonra detaylı bilgiler burada paylaşılacak.
  • düzenli kullanımı saç dökülmesini önlediği gibi, saçlara canlılık ve direnç de sağlıyor. dört ayı geçkindir kullanırım, gayet yararlı. sarımsak gibi kokmuyor ama kendinizi sarımsak mı kokcam lan ben şimdi diye şartlarsanız hafif öyle kokular alabiliyorsunuz. psikolojik ama o da. sonra anladım ben. bir de evdekiler o gün sarımsaklı yoğurtlu makarna yemişlerdi ve bana sevmediğimi bildikleri için ''hohhh'' yapmışlardı o da etki etti sanırım. evet.
  • sloganı "saçınıza, cildinize değer" olan şampuan.

içinde "zig" sesinin geçtiği bir ürün için "değmek/değdirmek" temalı slogan çok antipatik duruyor, benden söylemesi.
  • ekstra plus çeşidini yaklaşık 1 aydır kullandığım şampuan.
    saçlarım bu süre içinde eskisine nazaran daha az dökülmekte. kutusunun üzerinde 2 ay sonrası tam olarak etki etmeye başladığı yazıyor.

kesinlikle sarımsak kokmuyor. yağlanma veya saçların kazık gibi olması gibi bir duruma da sebep olmadı.
    buna alternatif olarak novocrin'in placenta şampuanını rahatlıkla önerebilirim.

edit: şampuanı beş aydan fazla kullandım. uzun vadede saçlar yine eskisi gibi dökülmeye başladı.
    sonuç olarak şampuan beklediğim gibi çıkmadı ve tresan'a geçtim.
  • saç dökülmesini kesinlikle yavaşlatan şampuan.bir haftadır kullanıyorum dökülme bir hafta öncesine göre yarıya indi. yenisi çıkar mı bilinmez ama azaltması bile yeterince başarılı hareket.bir de zaten yumuşak olan saçlarımı bebek saçı kadar yumuşattı,ipek gibi saçım var diye dolaşıyorum bütün gün ortalıkta. mevsimsel dökülme yaşayan, kel kalıcam korkusu yaşayan arkadaşlara tavsiye edilir.
  • 2007 yılında saç dökülmesini önleyici sarımsaklı şampuan ile sektöre giriş yapıp geçen zamanda ürün yelpazesini genişletmiştir.

firma genel itibariyle bitkisel içerikli ürünler üretiyor. şampuanın yanı sıra cilt bakımı, saç bakımı, güneş koruyucu ürünleri de bulunmakta.

4 aydır her saç yıkamamda ürünü masaj şeklinde saç diplerine kadar ulaştırıp 3-4 dakika bekletmek suretiyle kullanıyorum. yavaş yavaş dökülmeyi azalttığı ve son günlerde minimum düzeye ulaştırdığını söyleyebilirim. fakat benim saçlarımda biraz kepek yaptı sanki.
  • etkisini merak ettiğim şampuan.

sikayetvar.com da aşırı derecede kepek yaptığı söyleyen bir kaç yorum mevcut. kullanan sözlük yazarları yeşillendirebilir mi acaba?
  • saç dökülmesini gerçekten yavaşlatan şampuan. sarımsak da kokmuyor, doğrudur ama pis bir şey kokuyor orası kesin. o kokan şeyin kükürt olduğunu düşünmekteyim, saçınızı koklarken o koku sarımsak kokusuna evriliyor o ayrı.

kesin bilgidir yayalım.
  • yeni yeni kullanıyorum bu şampuanı bi tanıdığım şiddetle önerdi kullanıyorum bakalım sonucunu merakla bekliyorum şu anda saçım hiç dökülmüyor inş böyle devam eder.
    edit: sonuç hüsran denemeyin bile.