şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 29 mayıs 2012'de çıkarılan yasadan etkilenen, fen lisesinde okuyan kardeşlerimizden yalnızca biri. umarım hayatında bu gibi haksızlıklara maruz kalmaz bir daha. (bkz: #28804186)
  her şeye rağmen diğer liselerdeki öğrencilerin de başarısını istemesi ve onlara saygı duyması beni çok mutlu etmiştir. söylemeden geçemeyeceğim husus; türk halkı olarak bugünlerde böyle insanlara çok ihtiyacımız olduğu, yaşadığı veya yaşayacağı tüm adaletsizliklere rağmen kişiliğini bozmaması gerektiğidir.
 • bunun orijinali şu şekildedir (bkz: zihinden problemler)
  olin ayçiçek yağı sarı kırmızısı bir kapağı vardır.
 • gerilimin bir diğer adı.buradan verilen ödevlerde ziyadesiyle kazıktır.hele ki cevap anahtarı yırtılarak alınmışsa.
 • ekşi duyuru'da ve ekşi sözlük'te özel ders adı geçen her başlıkta dersverilir.net sitesinin reklamını yapan, büyük ihtimalle aynı sitenin kurucusu/kurucularından biri olan yazar. eşim yıllardır burada ders veriyor diyor her yazısında işin garibi. ama nedense reklamını yapmayı kendisine görev biçmiş.

  özel ders sorularının üzerinden aylar/yıllar geçse bile (ki verdiği bir cevapta 6 yıl geçmiş soru sorulma tarihinin üzerinden), aman bu başlıkta da sitenin adı eksik kalmasın diye reklamı yapıştırıyor ekşi duyuru'da.

  daha yaratıcı olması gerekirdi.

  not: inanmayan ekşi duyuru'da dersverilir.net diye aratıp bakabilir. şu anda aratınca bariz reklam olan 18 yazısı görünüyor. daha sonra siler mi o yazdıklarını bilemem.