şükela:  tümü | bugün
  • arada bir yapılması gereken yaşananların beyni aşırı yüklemesini engelleyen eylemdir.hayatın çirkinliklerini,atılan kazıkları,verilip de tutulmayan sözleri,güvenip de hayal kırıklığı yaşadığınız insanları,üzücü ve kırıcı olayları bazen de sadece hayatın stresini yorgunluğunu atmak amaçlıdır ve ne kadar sık yapılırsa kişi kendini o kadar taze ve yeniden ayakta kalmak adına savaşmaya hazır hisseder.birkaç yöntemi vardır.mesela açıkhavada yapılan güzel bir yürüyüş hele de yağmur altında olursa tadından yenmez.ya da denize karşı meditasyon ve yoga gene ilaç gibidir.bazen bir bebeğin maskesiz yüzüne ,masum bakışlarına kitlenmek de sizi arındırır.ya da iki üç günlüğüne sessiz sakin bir yere tatile gitmek gene doğayla ve kendinizle başbaşa kalmak size huzur verebilir.biraz daha şehir insanı modundaysanız gidersiniz bir diskoya sabaha kadar müziğin ritmine ayak uydurursunuz ona da diyecek laf bulunamaz.
  • rami (random acsess memory) bosaltmak...
  • vucudun gevsemesini saglayan eylem. bu isi adet edinenler yataga yatar yatmaz horul horul uyumaya baslayabilirler, mutlu ve dinc uyanabilirler.*
    ayrica (bkz: meditasyon)
  • sabah uyanırken "komut+alt+shift+p"ye basmak...
  • zihne mastürbasyon yapmak diğer bi deyişle
  • (bkz: tatil)
  • arkasından güzel bir jakuzi molası ile desteklenirse en güzel sekse bedel olabilir...

(bkz: ah keşke)
    (bkz: orgazmdan daha zevkli anlar)
  • yapabilen bana da söylesin çünkü bir türlü beceremediğim iştir sürekli yoğun tempolu bir yaşantım var ve sürekli bir şeyler düşünmeliyim istemesem de düşünür hale geldim.