şükela:  tümü | bugün
  • eli yüzü, kariyeri düzgün adamı bile kapıdan içeri almadıkları tuhaf oluşum.
    kırk yılda bir iyi bir içeriğe sahip bir yer bulduk dedik, ona da üye olmaya izin vermediler iyi mi. üye olan kimseler yeşilendirirse sevinirim.
  • buraya herkesi almıyoruz, elit olacaksınız, görgülü bilgili kibar olacaksınız vs diye bir sürü şartları var, ve fakat içerisi gayet herkese hitap eden dizi/film dolu. hdfilmizlemezmiydincnm.com gibi sitelerde rahatlıkla bulacağım filmler için mi heyecan yaptım ben o kadar?!
    içeriğin yaşattığı hayal kırıklığının, üyelik talebimin kabul edilmesiyle yaşattığı mutluluktan daha büyük olduğu site.
  • şimdi filmleri, dizileri herhangi bir sitede bulursunuz orası ayrı ama o sitelerdeki reklamlarla ayrı, yorumlarda spoiler veren ya da küfür eden insanlarla ayrı uğraşırsınız. ayrıca niye üye olmakta zorlanıyorsunuz onu da anlamış değilim. çok eziyetlik bir durum yok ekstra kimlik doğrulaması istiyorlar o kadar. ama şu an onay kodunu biraz geç yolluyorlar sanırım(1-2 hafta). yani demem o ki üşenmeyin kaydolun.
  • benden daha önce yazan arkadaşların dolandırıcı olduklarını belirtmesine rağmen gidip üye olduğum direk kendi izlemlerimle bilgisini hemen aşağıda paylaşacağım internet sitesidir.

öncelikle zikuvikuzi bence baya uğraşlar sonucu geliştirilmiş bir sistem. herşeyden önce bunu söylemeden edemeyeceğim. netflix yada benzer sistemler olsun; türkiye de puhu ve blutv gibi kesinlikle zqwqz'nin sahip olduğu sistemin yanına bile yanaşamaz.

birçok özellik facebook, twitter gibi sosyal medya devlerinde dahi denenmemiş bir yapıya sahip. bunları anlatmak isterdim ama gidip görmeniz gerçekten siteye aşık olmanızı sağlayacağı için keşfinize bırakıyorum.

kimlik dolandırıcılığı hususuna gelirsek; siteye kimlik ile üye olmuyorsunuz dilerseniz kimlik gönderip nasıl facebook ve twitter da onaylı üye simgesi alıyorsanız burada da aynı şekilde. ve sistem kimliğinizi onayladığınız için size daha fazla bonus puan veriyor.

karma dedikleri bir sistem yapmışlar, sitenin bariz en güzel özelliklerinden hem dizi, hem film izliyor aynı zamanda sosyalleşiyor ve karma kazanıyorsunuz. bu karmalarla da black market dedikleri pazar alanından knight online da +9 item alır gibi eğlenceli aparatlar alabiliyorsunuz.

star wars role playing ve temasından bahsetmiyorum bile. gidin görün tüh be dememektense neler kaçırdığınızı kendi gözlerinizle görün.
  • nesi elitmiş bu sitenin anlamadım. daha girişte bile her yerde metin ve imla hataları var. kusura bakmasınlar ama o "darth wader" biraz daha türkçe öğrensin öyle yazsın metinleri. kendi dilini düzgün yazamayan adamlar gelmiş bir de giriş için bizi seçiyorlarmış. üstüne bir de kimlik mi isteyecekler? nah veririm.
  • severek vakit geçiriyorduk fakat şu uyarı da nedir;

"üyelik tarihinizin sona ermesine toplam 3 gün kalmıştır. kesintiye uğramamak için blackmarket'den en az 30 günlük üyelik süresi almayı unutmayınız."

ücretsiz sanmıştık, bu geldi. hadi bakalım.
  • https://www.youtube.com/watch?v=mjuwc0ykmzs
    https://www.youtube.com/watch?v=8se3hijszyy

müziklerin bir çoğu kendileri tarafından mixlenen ve youtube'da yine kendilerine ait kanaldan paylaşan sosyal ve görsel medyaların yer aldığı internet sitesi.

müzikler genellikle elektronik ağırlıklı.
  • (bkz: #77905436)