şükela:  tümü | bugün
 • antalya'da bir hamburgerci.

  burayı beğenen insanın hamburger kültürü büyük ihtimalle mc donald's ya da burger king'in hamburgerlerden ibaret.

  adamlarda servis, lezzet, ilgi dahil neredeyse her şey sıfır. iki adet aynı hamburgerden almamıza rağmen birinin içinde 3 parça diğerinin içinde 2 parça kızarmaktan yanmak üzere olan köfte çıktı. hamburgerin içerisinde köftenin yanında domates ve marul dışında bir şey yoktu. kısaca otellerin sneak barlarında verilen o soya köfteli burgerlerden farksızdı.

  burayı beğenen insanların eskişehir'e yolları düşerse little kitchen, red burger ya da gorill burger'den herhangi birine gitmesini öneririm. buralarda hamburger yerseniz zilli öküzde aldığınız hamburgeri ancak evcil hayvanınıza yedirirsiniz.
 • hamburgeri kötü, patatesi güzel mekan.
 • köftelerini oldukça beğendiğim restaurant. antalya'da kaldığım süre boyunca dışarı çıkınca genelde burada yemek yerdim. sınırsız içecek vermeleri de öğrenciler tarafından çok tercih edilmesine neden oluyor.
 • ankara 7. cadde'de, eski pies'in(daha da eski tadım pizza'nın) yerine açılacak olan mekan. elinde zil tutan bi öküz şeklinde amblemi var. döner prosesli olacakmış.

  mekanın olduğu tükkanda 1 yıl öncesinde tadım pizza şubesi vardı, sonra sahibi aynı kalmış ama konsept değişikliğine giderek şarap içip tadım pizza yiyebileceğiniz pies olmuştu, hatta ilk ay birayı 5 tl'den veriyorlardı 7.cadde gibi bi yerde. sonra tutmadı gibi, bakalım zilli öküz ne gibi güzelliklerle gelecek. yakında açılır, bekliyoruz bakalım, fiyat performans nasıl olacak. karşısına da kasap döner şubesi açılacak, iyi olan kazansın diyelim.
 • akdeniz üniversitesi'nde açılan, ev yapımı burger satılan ve oldukça tutan mekan
 • eskişehir'de açtıkları yeni şubelerini bugün test ettim, adeta bir youtuber edası ile denedim.

  sonuç karnım açtı yedim, bildiğin hamburger.

  homemade hamburger yapanlar içinde benim için 3. sıraya yerleşiyor. 1. sırada hmbrg var 2 şu an boş.

  hmbrg ilk göz ağrım.
 • homemade hamburgerci.

  anladığım kadarıyla, öncelikli olarak öğrencisi bol olan yerlerde şubeleşiyorlar.
  kırıkkale, yenişehir'de bulunan şubesinden ara ara yemek söylüyorum. memnunum.
  onun dışında abartılacak kadar artı veya eksi yönü olduğunu düşünmüyorum. sadece patates kızartmalarında kullandıkları sosu biraz azaltmaları gerekiyor. cidden aşırı baharatlı.
 • heriflerin kuryeleri adresimi bulamıyor telefonda trip atıp “siparişi götürüp iptal ediyorum ben” diyor akabinde restoranı arayıp böyle böyle bir yanlışlık oldu size daha güzel anlatayım dediğim zaman restoran müdürü olduğunu söyleyen şahıs “size sipariş göndermeyeceğim ben” diyerek telefonu kapatıyor. sizin tok satıcılığınıza kafam girsin. daha sizden sipariş vereni siksinler.
 • hamburgeri sıradan patatesi harika. antalya kültür.
 • sol frame beni trollüyorsun zaten karnım aç en yakın burgerci kim bilir kaç km ötede