• ısparta'da açılan şubesi beklentilerimi karşılayamamış olan hamburgerci.
  • belki de en güzel patateslerin olduğu yer
  • antalya'da bir hamburgerci.

burayı beğenen insanın hamburger kültürü büyük ihtimalle mc donald's ya da burger king'in hamburgerlerden ibaret.

adamlarda servis, lezzet, ilgi dahil neredeyse her şey sıfır. iki adet aynı hamburgerden almamıza rağmen birinin içinde 3 parça diğerinin içinde 2 parça kızarmaktan yanmak üzere olan köfte çıktı. hamburgerin içerisinde köftenin yanında domates ve marul dışında bir şey yoktu. kısaca otellerin sneak barlarında verilen o soya köfteli burgerlerden farksızdı.

burayı beğenen insanların eskişehir'e yolları düşerse little kitchen, red burger ya da gorill burger'den herhangi birine gitmesini öneririm. buralarda hamburger yerseniz zilli öküzde aldığınız hamburgeri ancak evcil hayvanınıza yedirirsiniz.
  • karabük'te de açılmış; bütünlemeye çalışırken gece 3.40'ta açık bulabildiğim tek yer olmasıyla beni sevindirmiş ama lezzetiyle tatmin etmemiş işletmedir. bir de benim kültürsüzlüğüm mü bilmem o burgeri de patates kızartmasına direkt elle yemek hiç hoşuma gitmedi. evet evde bişey yerken de naylon zavazingoya sarıp yemiyorum ama ne bileyim dışarda bi işletmede öyle yumulmak rahatsız etti. ayrıca menü alana sınırsız içecek yazıyordu gidip ikinci bişey istemeye utandım açıkçası :)
  • ısparta'da deneme fırsatı bulduğum mekan. hamburgeri orta sayılırdı, baharatlı patatesleri hoştu, fiyatına göre tercih edilebilir menüleri var denebilir. tabi zilli cihazla uyarı konseptini de beğendim. lezzet olarak istanbul'daki butik burgerciler kadar güzel değil tabii ki ama burger king ve mcdonald's türevlerinden daha iyi olduğunu söyleyebilirim.
  • eskişehir'de açtıkları yeni şubelerini bugün test ettim, adeta bir youtuber edası ile denedim.

sonuç karnım açtı yedim, bildiğin hamburger.

homemade hamburger yapanlar içinde benim için 3. sıraya yerleşiyor. 1. sırada hmbrg var 2 şu an boş.

hmbrg ilk göz ağrım.
  • homemade hamburgerci.

anladığım kadarıyla, öncelikli olarak öğrencisi bol olan yerlerde şubeleşiyorlar.
    kırıkkale, yenişehir'de bulunan şubesinden ara ara yemek söylüyorum. memnunum.
    onun dışında abartılacak kadar artı veya eksi yönü olduğunu düşünmüyorum. sadece patates kızartmalarında kullandıkları sosu biraz azaltmaları gerekiyor. cidden aşırı baharatlı.
  • börgır ve mek'ten hallice.
    beklentiyi minimum tutun.
  • bir route burger değildir.

(bkz: route burger)
hesabın var mı? giriş yap