• benden daha iyi durumda olan ulkedir ama aybasina 1 gun kaldi
  • kasadaki son paraya, apple ile anlaşıp devlet başkanına maliyetine bir iphone 5 32gb telefon almışlar. adam protokole çıkıyor lazım tabi lan.

link
  • şayet ellerinde 217 zimbabwe doları kaldıysa tam olarak 1 lira 10 kuruşa tekabül ediyor. bana göndersinler üstünü tamamlayıp ülkeleri adına 2 kolon süper loto oynayayım, şu an en iyi şansları bu olarak görünüyor.
  • yalnız bu durum ilgili haberdeki adamın/zimbabve'li vatandaşın umrunda değil ha, bavulu tutmuş kameralara gösteriyor. ayrıca anlamadığım olay 217 doları o bavulun içine mi koymuş asdgahjksda. 217 doları o bavulun içine koyup ''-ehe para bittiiiii:)))))'' diye pozlar veriyorsa of ki ne of. devletin içine düştüğü durum trajikomik ama ben en çok adamın dünya sikime minare götüme halini sevdim. heleloy dünya!
  • ingiltere'nin formundan çok şey kaybettiğini gösterir. eskiden olsa o 217 doları da bırakmazdı.
  • olur arada. zamanında biz bundan daha kötü durumdaydık
    (bkz: 70 sente muhtaç olmak)
  • emperyalizm, sömürgecilik, aids, doğal afetler, göç, beceriksiz yönetimler, diktatörler ve kapitalizmi hatırlatmaktadır.

yok canım yunanistan'ın adaları ile dalga geçmiştik.

yunan kızları istanbul'a düşmüş geyiği yapanı elimden zor almışlardı.

dalga geçerken birilerinin açlıktan, hastalıktan, göçten, savaştan vb ölmesi. olsun geç dalganı güzelim hayat sana güzel.

http://www.aid.sakarya.edu.tr/…ds/pdf_2012_7_14.pdf
  • devlet başkanı robert mugabe hazinede kalan son parayla abd'ye tek yön charter uçak bileti alırken yakalanmış. ilk ifadesinde ise savunması "ben gideyim, iş bulup ev falan tutayım söz sizi de aldırıcam lan işte.." lan şeklinde cereyan etmiş. ülkede bir şeyler yolunda gitmiyor, kamuoyu rahatsız.
  • banknot matbaanız yok mudur dedirten durum. ya da piyasaya o kadar borç takmışlar ki parayı basacak kağıdı bile temin edemez haldeler.
hesabın var mı? giriş yap