şükela:  tümü | bugün
  • kunteper in zkini sallayip insanlari hipnotize ederken cikardigi ses. akabinde bir ona bir buna nidalari duyulur.
  • bir dandadadan şarkısı.. "zın zın çatalı göster bana" şeklinde bir chorus'u vardır..
  • dandadadan şarkısı olup sözleri de bkz. söyledir

rengarenk oldu dunya altimda
    butun alem ortak oldu oyunuma
    sen niye katilmadin ben mi cagirmadim

butun zerrelerim dagildi evrene
    ve hatta hepinizin icine
    sen niye almadin ben mi veremedim

zin zin catali goster bana
    hadi hadi goster hadi goster bana

ona buna suna buna verdin durmadan
    hadi artik goster sunu ucundan
    tilki gibi tetikte uykuda bile cile

yola ciktim karga boku agzimda
    butun yollar catallandi karsimda
    sen hangi yoldan gittin arkanda kalmamis izin

zin zin catali goster bana
    hadi hadi goster hadi goster bana
  • allahın günü göğüs çatalını kamuya açmış sivri burunlu ayakkabı giyen pek çok kariyer kadınıyla bazı toplantılar yapmak durumunda kaldığımdan toplantının orta bir yerinde aklıma geliveren, güleyazdıran şarkıdır. "zın zın çatalı göster bana" demeden çatallar fora zati, şarkı da yanımıza kar.
  • korhan ki$isinin, "catali goster banaaa" diye bagirirken bile yuzunden kaybolmayan ciddiyet, olaya apayri bir boyut katmakta, $arkinin ayni ciddiyetle bagira cagira soylenmesi farzini da beraberinde getirmektedir. "catali gosterme" eyleminin ciddiyetinden bahsediyoruz lan?!
  • anıl tütüncüoğlu tarafından yönetilmiş, sen bana birini android albümünün ikinci video klibinin çekildiği şarkı.

http://www.youtube.com/watch?v=osdprfqfnm0
  • youtubedaki yorumlarda şarkının yasaklandığı gibi birşeyden bahsedilmekte. doğruysa o yasağı getirene yazıklar olsun demekten baska birsey gelmiyor aklıma.
  • arabesk girisiyle insani hafif hafif sallandiran sonradan canlandiran dandadadan sarkisi. 'tilki gibi tetikte uykuda bile cile' sözleri ayri güzel olmus.
  • "çatalı" kelimesinin sözlerden bihaber, türkçe bilen ve şarkıyı dinleyen biri tarafından mümkünatı yok anlaşılamayacağı şarkı. sansür amacıyla da yapılmış olabilir tabii, eğer öyleyse bunun yapılmasını gerektiren zihniyete söyleyecek bir şeyim yok. tabii herkes bu kelimeyi gayet net duyabiliyorsa ve sorun bendeyse bu entry hiç var olmamış gibi hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.