şükela:  tümü | bugün
  • yaratıcı nick konusunda sözlükte 2 numaradır.
  • kendi gibi düşünmeyen herkesin anasına söven, ötekileştiren haliyle de anasının mesleği konusunda ipuçları veren pis bir insan.
  • esprituel kişilik sahibi yazar.
  • beşiktaş'ta başına kötü bir olay gelmiş zamanında. o sapık umarım yakalanmıştır.

neyse, tavsiyem, bunu engelle ve sonra da sifonu çekerek ait olduğu yere gönder.
  • kendisi cahil bir insandır, cehaletin en büyük göstergesi olan öğrenmemekte ısrar etmek kendisinde mevcut bir özelliktir.

ulan çok mu zor internete dahi anlamında -da nedir yazmak?

şunu öğrenmek 2 dakikanı alır. kara cahil & hiç umut yok.

görsel
  • butun entryleri kopyala yapistir baslayan yazar:
    "siyasal islam ve araplasmis turkler... " :d

edit: troll partili, gizli yeşil toplardan yarı da bijicilerden duruyor ahaha
  • spoiler tagı kullanmadan cyberpunk 2077 başlığında spoiler veren tip.
  • cyberpunk 2077 başlığında oyunun basın sürümünü oynadık falan demiş ama spoiler döşemiş oyuna okumayın aman diyeyim.
    ayrıca oyunun basın sürümünü oynadım falan demiş doğruysa oyun dünyasının içinde olabilir
  • basın sürümünü oynayıp herkesten önce bitirdiği oyun ile ilgili başlığa spoiler yazması yetmezmiş gibi, üstüne özel mesaj yoluyla spoiler yollayan userdır.

mesaj içeriği spoiler silinmiş olarak şöyle, üsluptan anlayabileceniz üzere verdiği spoiler kendisine göre spoiler değil, ama bana göre spoiler:

"x karakter baş kötüymüş onu mu diyorsunuz spoiler diye ?"

ben bu spoiler'ı yememek için başlığı takibi bırakmışım, bunla ilgili entry girmişim (bkz: #116599496) bu kişi bana bana özel mesaj ile spoiler yolluyor.

oyun ile ilgili hiçbir ön bilgim yoktu, dedim herhalde bu bilgiyi biliyor olmam lazım madem bu kadar rahat söylüyor, girdim youtube'a, youtube'da iki saatlik 2 bölümlük cyberpunk lore videosu izledim, oyun ve evren ile ilgili birçok şey anlattı, orda bile böyle spoiler yemedim. demekki oyuna özel bir bilgi. demekki spoiler.

spor amaçlı küfreden bir ergen değilim, o sebeple, allah inancı varsa oyunu heyecanla bekleyen bunca insanın hakkına girdiği için, allah inancı yoksa yarattığı karma için, kendisini vicdanı ile başbaşa bırakıyorum.