şükela:  tümü | bugün
  • bir arkadaşımın başına gelen ve dolandırıcı bir akbil bayi içeren rezalettir. tam olarak rezalet sayılmayabilir ancak başka insanların başına gelmemesi amacıyla rezalet başlığı altında paylaşma gereği duydum. olayı direkt arkadaşımın cümlelerini kopyalarak aktarıyorum. en alttaki linkte akbil bayi çalışanlarının fotoğrafı da bulunuyor.

zincirlikuyu ust gecitin altinda herzaman akbil doldurdugum akbil bayii bu.2 gun once kendilerinden 50 liralik akbil doldurmalarini istedim.fis kagisi yok fis vermesek olur mu dediler fis vermediler tamam dedim herzaman alisveris yaptgim icin ..bugun akbilimi kullanmak istedgimde 0 bakiye gozukuyordu.sormak icin yanlarina gittim once beni hatirladiniz mi? dedim evet dedi dedim boyle boyle bir bakarmisiniz..gayet alayci ve basindan savar bir tavirla yok yok bizde oyle is olmaz fissiz islem yapmiyoruz dedi bakin dedim yalan soyleyecek degilim kameranizdan bir bakalim dedim sonra once sizi hatirliyorum diyen su soldaki hatirlamiyorum dedi.kamerayla bakmaya hic bir sekilde yanasmayip beni kovmaya calistilar.israrla kameradan bakmak istememe ragmen bagirarak bana gostertmediler.polis cagirmakla tehtit ettiler.bende fotograflarini cekip sizi ifsa edecegim dedim.parmak sallamalar bagirmalarla olay biraz buyudu..beyaz masa ve bimere gerekli sikayetimi yaptim.50 lirasinda degilim ama dilerim cikar bir yerlerinden cunku tavirlari kotuydu.arkadaslar bu ückagitcilardan akbil vs.dolum yaptirmayin.yer:zincirlikuyu ust gecitin altindaki akbil bayii.!!

edit: ulan ne hayvan adamlarsınız. biz yapılmış bir dolandırıcılığı paylaşıyoruz. siz kızı taciz ediyorsunuz.
  • (bkz: up)
    rezalet başlıklarında doğrudan yazarı desteklerim. canı yanmasa yazmaz.
  • haftada en az 3-4 kişiye bu şekilde davransalar, ohoo. iyi dolandırıcılık. peşini bırakmayın. aman 50 lira, yok 5 lira vs biz böyle dedikçe zaten adamlar köşeyi dönüyor.
  • dogruysa rezalet gibi rezalet. esnafa zaten guven kalmadi, keske guvenilmeseydi.

acikcasi ben işin 50 lirasinda da olurdum. 50 lirayi kazanmak icin insanlar koca 1 gun calisiyorlar. 1 gunluk emegimi nicin bu dolandiricilar yesin?