şükela:  tümü | bugün
 • zincirlikuyu'da yapı meslek lisesinin* hemen arkasında bulunan yeni açılmış bir karting* pistidir. daha kapısından içeri girer girmez, sahibinin koşturarak gelip ellerimizi sıktığı, hoşgeldiniz dediği bir yerdir. çalışanların hepsi iyi niyetli idi, tabii yakın zamanlarda açılmış olmasının da bir katkısı vardır bunda. bişeyler yiyip içmesek de, sütlü tatlılar üç ytl gibi abartı olmayan bir fiyatla satılmaktaydı. ayrıca bünyesinde bir adet halı saha da bulundurmaktadır.

  bir de şimdilik sermayesini çıkarmaya çalıştığından ve daha pek tanınmıyor olmasından dolayı ücretler uçuk değildir. gidilecekse bu aralar gitmekte fayda vardır. etiler gençliği keşfettiği zaman, haliyle fiyatlar da giden sayısıyla doğru orantılı olarak yükselecektir.

  http://www.zincirlikuyugokart.com/
 • saat kaca kadar acik olduklarini ogrenmek icin telefon actigimda "gece uuuuc dooort yeter ki musteri olsun" cevabiyla karsilandigim karting parki. iyiymis..
 • genelde karting pistleri şehir dışında (gebze, kartal vb.) olduğundan dolayı iyi işletilirse köşeyi dönebilecek bir mekan olabilir. hem yol parası hem karting parası verirken ağlayan kişiler sadece karting parasını görünce "vay hacı koşalım, gidelim" moduna girebilir.
 • sozluge yurekten bagli cali$anlari barindiran bir kurum ayrica. zirve icin yapilan muabbette ayakustu ayar verecek kadar da sindirmi$ durumdalar adabi.
 • merkezi yerde olduğu için tercih edilesi karting mekanı. araçlar 6.5 ve 4.5 beygirlik sodi, tekerlekleri ise duro marka. 6.5 luk arabaların gazları okadar kısıkki 4.5 luklarla aynı hızda gidiyor, bazen kendinizi golf arabasıyla gezintiye çıkmış gibi hissedebiliyorsunuz. 6 dakikası 10 ytl ama geceleri gittiğinizde yönetimden biletinizi aldıktan sonra süre tutan arkadaşa 2-3 ytl bahşiş attığınızda, 6 dakikayı 10 dakika yada nekadar bahşiş o kadar dakika yönetime çaktırmadan size hediye edebiliyor. (bkz: rüşvet) pist asfaltı oldukça düzgün uzunluğu ideal fakat adam gibi bir düzlük yerine yay koymuşlar buda hızlanmayı engelliyor.
 • konum, pist ve karting arabaları açısından fena olmasa da gitgide azalan müşteriye verilen önem nedeniyle gözden düşmekte olan mekan. üstelik bunu kendileri de açıkça belirtmekte sakınca görmüyorlar, "yeni açmıştık pisti, o yüzden öyleydi. şimdi ise müşteri politikamız böyledir" diyerek.
 • ilk defa ziyaret etme sansina sahip olduk. hemen tecrubemizi aktaralim. once bir tuvaleti ziyaret ettik. bayan tarafinda alafranga erkek tarafinda ise alaturka tuvalet mevcut. 4,5 ve 9,5 beygirlik olmak uzere iki tur gokart var. 10 dakikasi 20, 15 dakidasi 25 ytl. sehrin icinde bir pist icin gayet uygun geldi. istege gore kask veriyorlar. bir de hijyen acisindan bone takiyorsunuz. bunlarin disinda kilitli dolaplara esyalarinizi birakip anahtari yaniniza alip yarisabiliyorsunuz.

  zevk meselesi ama pisti ve gokartlari tatmin edici duzeyde denebilir. asagi yukari ayni kiloda oldugum arkadasla gokartlarin hizlarini yanyana test ettik fark goremedik. bazi pistlerdeki guc farki burada yok. bu bir arti. ayrica ne akiciligi bozacak viraj var ne de dumduz monoton bir pist var.
 • artık arabaları da bakımsızlıktan dolayı vasatın altında olan karting pisti.
 • halı sahasında çifte rezervasyon yapılabilen yer. uzak durulması gereken. sahası da kötü çalışanlarının tutumu da.
 • zahmet edip gitmeyin diye uyarayım. bizim evden küçük pisti var. daha büyüktü de otopark işine girelim mi dediler nedir. arabalar desen ahı gitmiş vahı da bi lafa bakıyor.