şükela:  tümü | bugün
  • 16 yaşında fiziksel üstünlüğünü yeteneğiyle senkronize kullanabilen mükemmel basketbol oyuncusu. gelecek vadediyor. 2018 de nba'de görebileceğiz sanırım.
  • liselerarası maçı smaç yarışmasına çevirmiş olan 16 yaşındaki basketbolcu.

https://twitter.com/…tbol/status/808777014358540289
  • lebron'dan sonra potaya bu kadar yüksek patlayıcılık ve atletizm ile gidebilen ilk oyuncu olma potansiyeline sahip vahşi canavar isimli kendisi de öyle olan lise oyuncusu. 2019 nba draftı için muhtemel top 3 adayı.

edit: 2019 efenim çocuk devasa olunca sınıfını da büyüttük ...
  • izlediğim en atletik lise basketbolcusu. daha 16 yaşında üstelik.
  • lise maçlarındaki videolarından anladığımız kadarıyla oldukça fizikli ve tarz olarak lebron gibi fiziğiyle oyunu domine edeceğe benziyor. lise efsanesi kalacağına hiç ihtimal vermiyorum.

tanım: çok büyük basketbolcu olacak lise oyuncusu. 2030'da okuyor olursanız demiş dersiniz.
  • yeni lebron olabilir mi soruları soruluyor şimdiden hakkında. lebron olabilir mi bilmiyorum ancak büyük ihtimal süperstar olacak. 2019 draftının marvin bagley, moses brown ile birlikte en çok umut veren oyuncularından. 4 numara için biraz kısa ancak drafta kadar boy atacağını düşünüyorum. kendisi julius randle'ı andırıyor oyun olarak ancak çok çok daha komple bir oyuncu olacak izlenimi veriyor.
  • basketbol için yaratılmış yetenek.

seni canlı izlemek isterim yiğidim.

*

*
  • şortunun içine elyaf koyduğunu düşündüğüm genç basketbolcu. yoksa o götle o vertical olmaz.
  • los angeles lakers tarafından draft edileceğini düşündüğüm genç yetenek.
  • mental olarak ciddi sıkıntılar yaşamazsa nba'de oynadığı süre boyunca kendisinden başka oyuncu konuşulmaz.