şükela:  tümü | bugün
  • kendisini de vefat eden arkadaşımızı da tanımıyorum, ama şu resimler ve ardından yaptığı açıklamalar sonrasında çok acayip hislere kapıldım.

http://imgur.com/sbqab şu ss'de görüldüğü üzere kıvırmadan intihar etmiş birisinin arkasından yazdıkları görülebilir. evet sen yeni ayrıldığın sevgilini de katarak demiş olabilirsin, ama hiç yakışmış mı o "ben ölürsem arkamda konuşacak kimse kalmasın" sözleri.

kimse kimsenin ölümüne üzülmek zorunda değil, ama eski sevgilin lan o senin, çocuk ölürken belki aklına geldin, belki yaşadığınız güzel anlar geçti gözünün önünden, iki hafta önce ayrıldığın eski sevgilinle birleştirip kınalar yakmasaydın bari.

her neyse. hayat size güzel.
  • memelerimi rahat bırakın diye omzunda ağlayabileceği sağlam dostları olan yazar. olm hep kıskanıyosunuz diye yapıyosunuz zaten biliyorum. bi insanın memesi büyük diye bu kadar üstüne gelinmez ki!

yani şurda beni tanıyanların falan çıkıp "değirmen taşı gibi götüyle dikkat çeken yazar" efenim "bi metre önden giden göbeğini gözüme sokan sekizinci nesil" falan yazmasından korktum ama efendi insanlarmış ki yapmadılar öyle bir şey. gerçi hele bi yapsınlar ağızlarını kırırım! ne metacı insanlarsınız olm yeaa... hep göt meme işiniz gücünüz bakın orda kocaman yürek denmiş. o dikkat çekmiyo tabii...

neyse, ciddiyete dönmek ve bir maruzatımı bildirmek istiyorum efenim. arkadaşlarım "sen de malzeme vermiycektin güzelim" diyorlar ki haklılar. ancak bu meme bahsinin açılmasına sebep entarimi silmiycem. entrimin arkasındayım, çünkü kötü bir şey yazdığımı düşünmüyorum. çok daha acaiplerini yazan var ama yazarı erkek olduğu için kimse kalkıp başlığına "koca şeyi olduğunu gözümüze sokan" yazmıyor. şimdi ben kalkıp da bu adamın ucubik bi entrysini bulup başlığına taşısam, kavga çıkarsam ne bileyim... hoş şeyler değil. ben burda eğlenmek için varım.

ama bir şey çok ilginç geldi. ben birinin başlığına kalkıp "güzel gülüyor" "evlenilecek erkek" "doğum günü kutlu olası fıstık" falan yazsam zamanın ötesine gidiyor ışık hızıyla. millet bana koca memeli desin de herkes "ahaha şükelaa!!" diye alkışlasın! devlet buna bişi yapması lazım!

hem o kadar da büyük diil be, abartmayın olm.
  • tamam, türk kızıdır. ben de isterdim hollandalı olmayı. mantar falan yerdim tüm gün kafa güzel gezerdim negzel... şöyle bir kamuoyu araştırması yaptım da, bir yerlerde fena yanlış yapıyorum ama hadi bakalım. ya da erkekler yalancı.

şöyle aklı başında, dürüst, sadık, iyi yemek yapan, nargile seven, muhabbeti güzel, masaj yapabilen, kafası çalışan bir kız arıyormuş erkekler. bunlar olursa, fiziksel görüntü de o kadar önemli değilmiş. ki bir kısmı da şişman kız sevdiğini söyledi. bir kısmı da beni gerçekten güzel bulduğunu söyledi vs...

lan benim niye sevgilim yok o zaman?

gaz verip durmayın bana rica ederim. sonra üzülüyorum. bak geldik 22 yaşına, geçtim sevgililer gününü yılbaşını... doğumgünümde bile hediye alamadım lan... mühendislik fakültesinde üçüncü sınıfa gelmişiz, daha tık yok!!! kibariyenin annesi olsam bulurdum lan!!! aşağılık kompleksi yaptım yeminle. depresyona girdim. sözlerimi, sözlük bana sevgili bul ulan allahsız diye noktalamak isterdim elbette. ama eksik olsun sözlükten bulunan sevgili. kılım ben sözlük erkeklerine. abla, bunu okuyorsan bana para gönder. sevgiler.
  • bigün evlensem hiçbi masraftan kaçınmam getirtirim bunu yanıma. ormanda on yenge gücünde düğün koordinatörlüğü yapar, net.
  • [(bkz: #25880529) bana dünyanın en güzel hediyesini verdi] demiş hakkımda, görünce bir an zipir'dan çocuk doğurdum falan sandım, meğer kedi doğurmuşum, bana da bu yakışırdı zaten. miv!
  • mütemadiyen, "nickimin hakkını vermeliyim" kaygısı taşıyor sanırım..
  • 4. yaşasın, çıplak erkekler!!! bişını seviyorum!!!
    (zipirinsan, 08.08.2009 22:54)

libido diz boyu.. ayrim yapmadan, dibbine kadar heteroseksuel!!
  • bugün tam beş kişinin "sana güveniyorum" dediği
    tam üç kişinin hakkında entry yazdığı
    tam üç kişinin doğumgününü gözüne sokmadan hatırladığı
    ve tüm bunlara "öleceğim mi yaklaştı lan?" diyen kişidir.
  • göte göbeğe meraklı bir yazar
  • kedisinden kurbanlık koç gibi bahsediyor. kesip yemesinden korkuyorum.

ec: her gün ciğer ver de 3 ay sonra diksin nalları.
    zi : bişey olmaz. etlensin hayvan.