• ucuza orjinal minimal bir modelini temin etmeme yardımcı olabilecek suserlar yeşil ışık yakarsa sevinirim.
  • fakir dupont'u (bkz: dupont)
  • benim için pringles gibi bir şey.herzaman ulaşılmaz ve pahalı görünür gözümde.istesem yüz tanesini alabilirim ama niyeyse hala pahalı.
  • yatayda performans isteyenlerin pipo içicileri için üretileninden almaları gereken fancy çakmak. bir havası var.

pipo için olanı
  • bir tanesini kaybettim 2 gün önce. bu sabah bulurum diye tahmin ediyordum, çünkü kaybetmem imkansız, hiç aklımın ucuna bile gelmezdi. evlat acısı gibi amına koyim böyle bir şey olamaz. maddeleşiyoruz vesselam.
  • sene geçen sene. amsterdam'da pazardan 10€ya 4 tane almıştım. hala gözüm gibi bakarım.
    not: sigara içmiyorum
  • elimde bir adet 1988 üretimi l ıv modeli zippo var bunun piyasa değeri nedir? amerikan sahil güvenlik logosu var üstünde.

benzini güzel kokan çakmak.
  • düz mat olanları geçen hafta 285tl'den başlayan etikete ait çakmaklardır...
  • filmlerden gelen havası vardır elbet lakin iki günde bir yakıt ikmali yapılması gereken kullanıcı için kullanışsız çakmak.
  • severim ama aslında çok gerekli olmayan bir araç. gazı çok çabuk bitiyor. fitiliyle taşıyla uğraştırıyor. bir dünya paraya alınıyor ve sadece rüzgarlı havalarda farkını gösteriyor. ki şimdi ızgaralı çakmaklar var onlar daha da başarılı rüzgarda. objektif baktığımda kullanmak için bir sebep göremiyorum. yine de iki tanesine sahibim.
hesabın var mı? giriş yap