şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 900'lü hatlar gibi para ve kontör yiyen ve bugüne dek bağlanamadığım için her defasında ancak 15 dakika bekleyebildiğim iğrenç ötesi hizmet sunan bölüm.
  • bu kadar berbat bir hizmet sistemi hakikaten göremezsiniz. bu banka türkiye'nin en büyük bankalarından.

son 8 aydır 15 20 defa aramışımdır. fakat hiçbir zaman telefona çıkmadılar. 45 dakika beklediğimi bilirim bu pislikleri.

işe yaramayan hizmet şeysi.
  • bugün tam 49 dakika beklediken sonra bağlanabildiğim, ancak bana yine de yanlış bilgi veren kurumdur.

evet, telefonun ucunda bir insan varmış bunu tespit etmiş bulunmaktayım. bu ay konuşma süremin yaklaşık 200 dakikasını harcamış kurumdur ayrıca. bu 200 dakikanın yalnızca 4 dakikası müşteri hizmetlerindeki bir insan ile konuşmak için kullanılmıştır.

en kısa zamanda bu bankamsı ile ilişiğimi keseceğim. öğrenci bile olsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum, gidin yapı kredi veya iş bankasından alın kartlarınızı.
  • yokyer
  • dünden beri yaklaşık 30 kere aradığım, ancak hala bir müşteri temsilcisiyle görüşemediğim berbat müşteri hizmetleri. sabrıma göre 9 ila 27 dk arasında beklemeler yapıyorum. inanılır gibi değil.
  • dün 24 dakika bekledim bir seferde. kişisel rekorum. toplamda 3-4 kere aradım, az evvel 6 dakika bekledim. para tuzağı olduğunu hissedip kapattım. gördüğüm en berbat müşteri temsilci sistemi. hemen tim liderini bağlatacağım açarlarsa.
  • ziraat bankası'nın 08502200000 numarası ile de hizmet verdiği bankacılık hizmeti.
  • hiçbir sike derman olmadığı gibi 35 dk telefonda bekletip bir "alo" diyemeyen safi zarar servis. ya kardeşim, "başka birinin kredi kartı ekstresi her ay düzenli olarak e-posta kutuma düşüyor, değiştirin şunu" diyeceğim, yani bana giren çıkan da yok hesapta insanlık yapıyoruz ama bizimki de telefon faturası, bizimki de mesai saati neticede. insaf.
  • yakında sikerim böyle işi deyip ziraat bankasını hayatımdan çıkarmama sebep olacak olan hizmetçiktir efem. arkadaş, müşteri temsilcisi ile görüşmek istiyorum, yok ulan yok şunu tuşla bunu tuşla vaktimi öldürmekten başka nir boka yaramıyor. allah belanı versin ziraat, işim gücüm yarım kaldı senin yüzünden. iptal ediyorum her şeyimi gör bak sen.*