şükela:  tümü | bugün
  • çok hoş olmuş olan reklam. mesajı çok net.

meşazı aldın mı beyaz yakalı karşim?

edit: bulunsun kenarda orijinal hesaptan paylaşılmış videoyu bana gönderdi, onu da şöyle ekleyeyim:
    https://m.youtube.com/watch?v=7kdfgwvwltg

şu an spotify'da çiçek abbas'ın film müziğini dinliyorum ve ağlıyorum. sıçtınız ülkenin içine, sıçtınız.
  • ulkenin tum gercegini insanin yuzune vurur nitelikte bir reklam. daha cok insan kaciracagi kesin. kacmak icin beni etkilediler acikcasi.
  • size ragmen vaz gecemiyoruz amk.
  • o rap şarkısı bile vazgeçmem için tek başına yeterli. kulaklarım kanadı.
  • kreatif ekibin kafasının ne kadar karışık olduğunu gösteren reklam.

rap sonra vazgeçmem sendenli bi şeyler. karman çorman memleketimden manzaralar toprak doğa filan derken aradan görünen galata kulesi ve bir tane ağaç olmayan istanbul manzarası

bokum gibi reklamdır özetle. sırf sizin yüzünüzden ülkeden kaçacağım aq
  • siz önce bankanıza torpilsiz eleman alın da sonra ikna edersiniz milleti.
  • (bkz: inanma sikecek)
    sanırım böyle bir şey.
  • simit ile cayi gorunce ikna oldum kardes
  • 55. saniyede alman plakalı abimizin ailesi almanyada asgari ücretle çalışıp 1 senelik maaşıyla aldığı bmw ile köprüden geçerken hayret ediyor. hayır bilmiyorsa söyliyeyim türkiyede 3-4 asgari ücretle anca senelik vergisini öder
  • düşünce güzelde burnunda sümük varmış gibi rap yapan icraatkarı!? olan, isyanqar rap eserini çok mu aradınız.

hayır bir de vermek istediği mesajı anlamadım. bak ne güzel tereyağmız var, armudumuz var, dağımız, yeşilimiz var gitme kal mı demek istiyorlar. keşke bunun yerine üretene verdiğimiz değer var, alınterine saygımız var, vatandaşımıza güvenimiz var temalı bir reklam yapsaydınız.

köyde tarla var gitme deseymişsiniz keşke, en azından daha samimi.