• defalarca denemesine rağmen uygulamaya girememiş, sabah sabah sinirleri alt üst olmuş ve ulan eğer bir sıkıntı varsa kesin ekşiye birileri bir şeyler yazmıştır diye buralara gelen ekşici suserlere selam ve dua ile, günaydın mübarekler :)
  • sabah sabah giremediğim beni sinir eden uygulama.
    internet bağlantınızda sorun var diyor, bir sürü şey denedim, yok modemi yok fişi derken baktım sadece bu uygulama çalışmıyor bir de benim bağlantıma çamur atıyor. ya sabır.
  • kardeşim ayın 15i geldiğinde o hesaba girmeliyim o parayı orda görmeliyim. bir şey yapacağımdan değil gözümün önünde olsun isterim ben. bu sabah bu zevkime limon sıkıldı. resmen rezalet. :)
  • uygulamayı açamazsınız, para yollasanız gitmez, başka hesaptan eft yaparsınız 3 saatte iletilmez... sen ne işe yararsın dediğim uygulamadır.
  • kar yağdığı için çöken uygulama. sular kesildiğinde de ödevini yapmamıştı.
  • memurlar maaşı 15'inde aldıkları için çökmüş olabilecek tırt bankanın tırt uygulaması.
  • 2021 yılında kurumsal bir bankanın mobil uygulamasının saatlerdir çalışmaması rezalettir....
    hem de 10/10
  • 15 dakika önce nakliyeci malı indirmiş inşaata. ‘’abey! oglim panka numerosunu atti, perayı kurbane ’’ diyor. gel de anlat amk.
  • girdim az once ama eft yapamadim. bana yazilimsaldan ziyade banka ici finansal bir sorunmus gibi geldi insaallah degildir.

ek: cogu bankada varmis, o halde ziraat e ait finansal sorun diyemeyiz.
  • gsm operatörleri ve bankalar, reklamlara milyonlar harcayacaklarına altyapılarına yatırım yapsınlar. vodafone’dan çile çekiyorduk şimdi ziraat de başladı.

çöken mobil sistemini de saatlerdir düzeltemedikleri için bir özür açıklaması bekliyorum. bugünden sonra da kullanmayı düşünmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap