şükela:  tümü | bugün
 • türk ordusunun 2 günlük operasyonu sonucu darmadağın olan ypg/pkk 'nın sözde komutanlarına ait görüntülerdir

  ulan selahattin demirtaş ve avanesi!!

  sırtınızı yasladığınız ypg/pkk bu muydu?

  2 günde çocuk gibi ağlayacak kadar zayıf mıydınız siz?

  siz hiç sakarya önlerine kadar gelmiş düşmandan sebep ağlayan türk komuta kademesine şahit oldunuz mu?
 • özerk kantonlar, ekolojik devlet fantazikeri suya düştü hevalingoların. mehmetçik adamı ağlatır işte böyle.

  kurusıkı atmak, kesmek kolay. zoru görünce ağlar hevaller.

  biji amerigo, biji trump diye sevinç çığlıkları nerede? amerika sizi terk mi etti? ağlama heval ağlama, mehmetçik tüfeğini size emzik etmek için geliyor.
 • ilgili video ile operasyonun alakası yoktur.
  ha ağlıyorlarmı orası mechul.
  ölüler ağlıyamaz.

  ilgili video suriye iç savaşından yanlış hatırlamıyorsam 2 -3 sene öncesine ait.

  edit; ırak ordusunun kerküke girdigi zaman.
  @skrrt arkadaşa (çaylak) teşekkür.
 • doğumuzda bulunan kürt blokları, tarih boyunca yanlış hamle yaptılar. hala da yapmaya devam ediyorlar. kendilerinin soyları azalırken, türkiye'ye de hep köstek, ayak bağı oldular. şayet türkiye ile hareket etseler, bunların hiçbiri yaşanmayacak. onlarda rahat edecek, bizde. lakin görünen o ki, kukla olmaktan kurtulamayacaklar.
  edit : yazım
 • (bkz: ağlama melis) *
 • uncle sam'in dickiyle gerdeğe girmeye kalkan primatlardır.
 • tükürükleri ile boğacaklardı ne oldu salyalarımı kalmadı ağızlarında acaba?

  (bkz: pkk sizi tükürüğüyle boğar) .
 • anlamayanlar için çevireyim:
  bu sefer olacak lan galiba dedik. amerikanyalılar yanımızda dedik. bizi gene sattmışardır. tc acımadan vuri vallah.
 • dünya basınına servis edilmek üzere kurgulanmış tiyatrodur. biz oraya girebileceğimizi biliyorduk, onlar da bize karşı duramayacaklarını biliyordu. zerre umurlarında olmayan insanları imha etmesi için ordumuzun karşısına çıkardılar.
  şu ağlak elemanların görüntüleri ile ordumuzu dünya basınında orantısız güç kullanmak ve topraklarını işgal etmek ile suçlayacaklar(yersen).

  şahsi görüşüm devletimiz söz verdiği gibi koridoru oluşturduktan ve asayişi sağladıktan sonra, bölgenin yönetimini tekrar suriye devletine iade etmek ile yükümlüdür. bu hükümet türkiye'deki terör olayları konusunda bir çok yanlış yapmış olabilir ama pkk gibi bir terör örgütünün türkiye sınırlarının dibinde konuşlanması ve özerk bir bölge yönetmesi kabul edilebilir bir şey değildir.
  barış dediğimiz şeyin, savaşarak gerçekleşeceğine inanacak kadar naif değilim ancak bu koşullarda türkiye cumhuriyeti dibindeki teröristleri görmezden gelemez. bu operasyon verilen vaatler doğrultusun da haklı bir operasyondur. operasyon biter doğrusu yanlışı nedir hep beraber tartışırız ama bütün dünyanın türkler mazlum öldürüyor diye cıyak cıyak bağırdığı şu günlerde alınmış bir kararın üzerine türk askerine bir yükte milletin yüklemesi doğru değil.

  ayrıca yalakalık yapacağım diye sadece savaşa karşı olduğunu beyan eden kişiler için, onları fişleyin, hesap soracağız, affetmeyeceğiz diyerek insanları kin ve düşmanlığa sevk eden eleman (adını unuttum) sapla ile samanı birbirine karıştırıyor ve bunu da bilerek yapıyor. youtube videosunun altında onlarca gaza gelmiş eleman var .onların gazına da gelmeyin arkadaşlar. türk silahlı kuvvetlerinin bordo klavyeli time ihtiyacı yok çok şükür. nefret ve kin bu ülkeyi hiç bir yere getirmeyecektir ama bu aynı zamanda size saldıran ve gelecekte büyük tehdit oluşturacağı belli olan bir örgüte gel canımı al demenizi gerektirmez.

  konudan alakasız olarak ayrıca,
  savaş karşıtları içinde ki bazı sanatçıları da anlamıyorum. kendilerini ifade bile edemiyorlar. savaşa karşısın anladık. ama türk silahlı kuvvetlerinin yaptığı şu operasyonun neresini doğru buluyorsun ya da bulmuyorsun, yapılanın yerine çözüm önerin nedir bir açıkla allah aşkına.
  ülke cehaletten kırılıyor iki kelimeyi bir araya getiremeyen, hayatında kendi kendine karar verip merak ettiği bir konu hakkında tek bir kitap, makale vs okumamış bir nesil var bu ülkede ve sen bu nesile sadece 1-2 kelime slogan atarak onlara savaşın ne kadar kötü olduğunu anlatabileceğini mi düşünüyorsun?
  belli ki sanatçılarımız da türkiyenin içinde bulunduğu durumu kavrayamıyor. yani demem o ki sanatçılarımız ve aydın kişilerimiz dediğimiz güruh önce bugünkü halk ile iletişim kurmanın bir yolunu bulsun.
  mavi gözlü devin:
  "efendiler: hepiniz milletvekili olabilirsiniz, bakan olabilirsiniz, dahası, cumhurbaşkanı olabilirsiniz, ama sanatçı olamazsınız."
  dediği sanatçıları görmek istiyorum. halk ile frekansını ayırmış kendisini halktan soyutlamış sanatçıları değil.