şükela:  tümü | bugün
  • arka dişlerde metal destekli porselen kadar dayanıklı olmasa bile ön dişlerde estetik açıdan güzel sonuçlar veren ve daha pahalı olan sabit protezdir kendileri.
  • ışık geçirgenliği yüksek, ağız içi diş eti uyumu metale göre çok daha iyi sabit protez altyapı malzemesidir.

estetik yada fonksiyonel olarak tedavi ihtiyacınız olduğunda kesinlikle biraz paraya kıyıp yaptırmanızı öneririm.

renk seçimi olarakta lütfen kireç beyazı b0-b1 renklerden uzak durun. a1 candır..
  • implantın aksine kök kısmı sağlam kalmak kaydıyla hasar görmüş yahut kırılmış dişlerin onarımında kullanılabilir. estetik görünüm açısından üst düzey sonuç verir. ortalama iki haftalık bir süreç gerektirir. sağlam ve sağlıklı yöntemtir. tavsiye sebebidir, gülümsetir. *
  • uygun fiyata yaparız diye salık veren suserlere güvenilmemesi iyice araştırıldaktan sonra yapılması gereken protez.
  • doğal dişe çok yakın sonuç alınmasıyla meşhur kaplama çeşidi. alman malı blok kullanılması çok önemli. ayrıca her zirkonyum diş yaptıran lütfen kireç beyazı b1 renk seçmesin, çok yapay duruyor.
    daha detaylı sorusu olan yazarlar yeşillendirebilir..
  • zamanında ekonomik gücüm yetmediği için metal destekli porseleni kendisine tercih ettiğim kaplama diş. içimde hep bir uktedir. aslında bundan da son derece memnunum hiç sıkıntı yaşamadım takıldıktan sonra. ama insanız işte aklımız hep seç(e)mediğimizde kalıyor. zirkonyumun estetiği tartışmasız çok daha iyi. ayrıca ülkede bu işlemi yapan insan sayısı sandığımdan çokmuş. ben dişlerden bir ben bu kadar çekiyorum sanıyordum.
  • videodaki hanfendinin durumu başka haber kanallarında da yayınlanmıştı. hastanın teşhisi trigeminal nevralji denen sinirsel bir hastalık ve maalesef diş ağrısıyla çok fazla karışan bir durumdur. ben hastanın dişhekimine güvenmeyerek sürekli doktor doktor gezmesinden dolayı dişlerini kaybettiğini düşünüyorum.yoksa hiçbir doktor böyle riskli işler yapmak istemiyor artık
  • krom kobalt icerikli metal kaplama dislere gore cok daha kaliteli protez dis. estetik gorunumden once alerjik bunyeler oncelikli tercih etmeli bi kere. fiyati biraz tuzlu.
    ayrıca kişisel bir deneyim eklemek isterim, implant yaptırirken zirkonyum kaplama üzerinden anlaştık. adam implanta diş takılacağı vakit metal kaplama taktı. yok ışığı geçirir dis kotu gorunur vs vs... neyse bu diş mevzuyla eş zamanlı benim alerjilerde başladı; gittik adam devretmiş. devralan doktor dişi söküp zirkon taktı. gayet hoş, vida filan gorunmuyor.
  • önüne gelen konuşmuş yine. işin uzmanları zaten bu başlığı bir yeriyle gülerek okuyor da ben yine de yazayım.
    bu haberde (zirkonyum diş yaptırmak isterken trigeminal nevralji olan kadın) atlanan ve anlatılmayan şeyler var. zirkon kaplama yaptırırken nevralji olmak, tırnak kesti diye kalp krizi geçirmek gibi bir şey. tamamen alakasız yani.
    bir bu olay, bir de dişimde iğne unutuldu diye ortalığı yıkan kadın. ikisinin de show haber tarafından yapılması da dikkat çekici.
    lütfen bilmeden olaylara atlayıp, yorumlamayalım. bilen kişilerin görüşlerini bir alalım.
  • diş beyazlatma yöntemi değil. dişe kaplama yapılırken porselenin altında metal yerine zirkon oluyor ve daha üstün estetik özelliğe sahip. bilip bilmeden şuraya yazmayın aq

hesabın var mı? giriş yap