şükela:  tümü | bugün
 • canı sıkılan bir arkadaşımız.
 • tarafından trollenmişliğim vardır,hoşgörülü bir insandır.kabul etmek lazım,güzel rol yapıyor ve sonunda sinirlenmeden bu duruma gülebiliyorsunuz...
 • "bunları" ve bunları yazan ama sözlükten hala atılmayan troll. sağda solda da bjk taraftarının ahlaksız olduğunu yazar bu arada.

  edit: (bkz: #68481318)

  bahsettiği bu entry de fırat aydınus a ne küfür etmişim, ne de hakaret. orospu çocuğu da dememişim kendisinin bjk taraftarı için söylediği gibi. yusuf namoğlu nun gs lı olduğunu cümle alem biliyor. e gs ın da fetöcü olduğu da açık. tarihinin en önemli futbolcuları yurtdışında kaçak, şerefsiz bir vatan haini olarak aranıyorlar. e bunlar gerçekler zaten. sorun ne anlayamadım ki ? ayıoğlu ayı volkan mı? gerçekten mi? ayı lakabı volkan ın, küfür değil ki? orospu çocuğu ile ayıoğlu ayı yı bir tutacak zeka seviyesinde ki birisine laf anlatmaya çalışmak saçma sanırım.

  edit 2: (bkz: #68480481)

  gördüğünüz gibi, kimin hangi duvarda ağladığı ve algı kasmaya çalıştığı da açık. aklınca sözlük yönetimini şikayet edip ağlayarak bir şeyleri başarmak istiyor, sonra da burada arkamızdan ağlıyor filan diye iftira atıyor. ha kendisi daha önce nick altımda gg içeren mesajlarımı da yayınlamıştır, aynı bahsettiği gibi. ben de kendisinin haklı olduğuna kanaat getirip silmiştim. haklısın diyerek, özür dileyerek. lakin şu an yaptığı gerçekten komik bile değil artık. algının, iftiranın, dezenformasyonun kralını yapıp; üstüne zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışması nereden bakarsan bak tipik bir ergen gs lı örneği. ha, ne zaman atılacağı konusunda bahse girdik 3-4 arkadaş, merakla bekliyoruz kankası doğrudan kırmızı kart ın yanına gönderilmesini.
 • #68274933 bu entry'im için " helal olsun gerçekleri tokat gibi çarpmışsın " diyerek destekleyen yazar.
 • geçen hafta kaşarlı gözleme yerken burnumdan ayran fışkırtmamı sağlayan şapşal.
  oruç tutmuyorsun, bari tutana saygı duy, o benim sahurluğumdu *
  tam bir küçük sincap
  fındık kurdum benim
 • başkasını gazıyla hareket etmemesi gerektiğini henüz öğrenmemiş suserdir.
  birinin entry sını beğenmeyebilirsiniz, şakasını komik bulamayabilirsiniz, bu size saygısızlık yapma hakkı vermez.
  özetle; beyniniz içinde "ana" geçen her lafa "liselisin" reaksiyonu üretiyorsa belli ki bir probleminiz var.
 • bu sene de üçün birine talip yazar daniskası
 • ebeveyninin kim olduğundan emin olamayan bir troll sanırsam, soruma yanıt vermediğine göre.
 • (bkz: karadul)

  (bkz: kaç oğlum kaç)