• mavi sahne oyuncularından yetenekli tiyatrocu.
  • kanal d de yeni başlayan dilek taşı adlı dizideki hüseyin karagöz karakterini canlandıran sinema oyuncusu..

oyunculuğu beni mest etti..
  • aytemiz petrolaytemiz petrolün reklam filminde çılgınca koşan adam
  • 1.derece bir akrabamın yakın arkadaşlarından olan ve ankara üniversitesi dil tarih ve coğrafya fakültesinden mezunu olan yetenekli ağabeyim. aynı zamanda şimdilerde çayyolu'nda faaliyet gösteren mavi sahne adlı sanat okulunun (kurs demek yetersiz kalır bence) sahibi.

yukarıdaki yorumlardan birinde "sahnede canlı izlenmesi" gerektiği yazılmış. çok doğru bir tespit olmuş. ben o şanslılardanım. 1. derece akrabam sayesinde ziver abinin oyunlarından bazılarına gitme şansını yakaladım (tabi annemler ankarada oldukları için daha çok gitti o ayrı). tek kelimeyle "yetenek bankası".

dans edebiliyor, oyunculuk süper, enstrüman çalıyor. daha belki birçok da yeteneği vardır. ama benim gördüklerimi bile bir arada yapan çok azdır.

yolun açık olsun ziver abi. bu arada eşi esin abla da yine dans ve oyunculuk konusunda çok yetenekli bir insan. onu da söylemeden edemeyeceğim..:))
  • mükemmel bir tiyatrocu, oyun yazarı ve yönetmendir. deli sanatın kurucusudur. kesinlikle yaptığı işlerin takip edilmesi, sahnede izlenmesi gereken bir sanat insanı. şu sıralar deli sanat oyunlarından, yazarı ve yönetmeni olduğu ağır hatada ve diğer örneklerinden çok farklı olan doğaçlama oyun yol arkadaşımda oynamaktadır.
  • kar beyaz'ın recep'i. şimdi karakter hakkında bi şeyler yazıp spoiler vermeyeyim, söyleşinin* en sempatik en sıcak ismiydi. böyle spontane espriler olsun muzip halleri olsun çok sevdik kendisini.

ayrıyeten, film hakkında: http://eksisinema.com/…-eskisehir-film-festivali-4/
  • 1976 fatsa doğumlu. 1997 yılında ankara üniversitesi dil-tarih ve coğrafya fakültesi tiyatro bölümü oyunculuk ana sanat dalı’nda önce lisans, ardından da reji yüksek lisans eğitimi aldı. 2000 senesinde mavi sahne adıyla bir sanat merkezi açtı. aynı adlı özel tiyatroda yönetmenlik, oyunculuk ve koreograflık yapmaktadır.
  • (bkz: 619 numaralı ceset) oyununda başrolü oynayan enerji dolu tiyatrocudur. sahnede basılmadık yer bırakmayan oyuncu, bir yandan dans etmekte, bir yandan içki içmekte, bir yandan tirad atmakta ve bir yandan ölülerle konuşmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap